Přejít k hlavnímu obsahu

Zuby dělají člověka: Bruce Willis, David Beckham nebo Beyoncé. Kdo vás okouzlí nejvíc?

Zářivý americký úsměv si přeje snad každý. Není proto překvapením, že si hollywoodské hvězdy nechávají své zuby vylepšit. I když se říká, že šaty dělají člověka, tak krásný úsměv dělá divy. Poznali byste vůbec celebrity před touhle proměnou?

Plastické operace, doplňování rtů, vrásek i zcela nový chrup. Možná vás nepřekvapí, že hollywoodské hvězdy neměly vždycky tenhle milionový úsměv. Dobře totiž vědí, že to, jaký první dojem uděláte z velké části rozhoduje právě stav vašich zubů. Nemáte perfektní zuby jako perličky? Nevěšte hlavu, ani známé tváře je neměly přes úpravou na jedničku.

Jak si hvězdy nechávají zuby upravit?

Co si celebrity dělají se zuby? Existují tři hlavní zákroky, které celebrity podstupují pro zlepšení svého úsměvu. A tím jsou porcelánové fazety, porcelánové korunky a zubní implantáty. Tyto a další zákroky mohou být kombinovány jako součást kompletní úpravy úsměvu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

David Beckham

Kdo by neznal Davida Beckhama? Dnes už bývalý fotbalista, na jaře 2013 ohlásil konec své bohaté fotbalové kariéry. Mimo fotbal je David znám i pro svou aktivitu na poli reklamy a showbyznysu vůbec. Jeho žena Victoria Beckham je pověstná tím, že se příliš neusmívá. I když má i ona perfektně upravený chrup, na veřejnosti se právě dvakrát neculí. Proč tomu tak je? David si z ní na sociálních sítích utahoval, že je má příliš vybělené, a to proto je neukazuje. Ona posléze vysvětlila, že neusmívat se je její forma ochrany a brnění před světem.

Bruce Willis

Bruce Willis se proslavil především jako herec ve filmech Armagedon nebo Smrtonosná past. Je to nejen americký herec, ale i producent a zpěvák a jako většina herců jsi i on nechal zlepšit úsměv. Bohužel koncem března přišla zpráva, že se Bruce musí vzdát své profese, vzhledem k vážné diagnóze zvaná afázie. Projevuje se poruchami tvorby a porozumění řeči. Při vážnější míře onemocnění mají pacienti výrazné obtíže v komunikaci, nedokáží pojmenovat předměty denní potřeby, tvořit věty, může dojít i k narušení čtení a psaní. Nejtěžší forma postižení způsobuje úplnou ztrátu komunikačních schopností. Proto doufáme, že i přesto bude mít dál Bruce důvod k úsměvu.

Beyoncé

Vlastím jménem Beyoncé Giselle Knowles-Carter. Pro světově úspěšnou zpěvačku je velmi důležitá nejen sebeprezentace, ale i zářivý úsměv, který této krásce zajisté nechybí. Je to nejen americká zpěvačka, herečka, producentka, ale také textařka a módní návrhářka. Svou pěveckou kariéru začala v osmnácti letech jako zpěvačka kapely Destiny's child. Popularita kapely i Beyoncé šla rychle vzhůru. Beyoncé byla už několikrát zvolena jako nejhezčí žena světa a není se čemu divit.

Ne šaty, ale zuby dělají člověka!
Zdroj článku