Přejít k hlavnímu obsahu

Beyoncé se po více než roce pochlubila rodinnou fotografií. Podívejte se, jak vypadají její děti

Beyoncé a Jay-Z sdíleli s fanoušky vzácný rodinný portrét, který ukázal, jak rychle rostou všechny jejich děti. Musíme uznat, že rodinka je to vskutku krásná. Podívejte se i vy, jak to jedné z nejslavnějších rodin na světě sluší.

Slavná dvojice a jejich tři děti, 9letá Blue Ivy a 3letá dvojčata Rumi a Sir Carter, na sobě měli černobílé oblečení, když je zachytil na fotografii dlouholetý kadeřník zpěvačky, Neal Farinah

Jejich nejstarší dcera pózovala v černých botách a sukni, Beyoncé má lesklé kalhoty a nasazené má módní černé brýle, které jsou trendem poslední doby. Je pozoruhodné, že mladší sourozenci Blue Ivy také stojí ruku v ruce na fotografii. Na většině fotek jsou totiž v náruči svých rodičů. Rodina vypadá velice spokojeně a fanoušci u fotky zanechali už téměř milion "srdíček". 

Je to už nějaký čas, co byla rodina vyfotografována společně. 1. ledna 2020 Beyoncé oslavila Nový rok na Instagramu kompilačním videem, které na samém konci obsahovalo její fotografii s rodinou. Beyoncé nedávno sdílela porci rodinných fotografií 31. března, ale celá rodina nebyla na žádném ze snímků zobrazena společně. Jay-Z chyběl úplně a každá fotografie se soustředila pouze na jedno dítě. Příspěvek také neukázal tváře obou dvojčat.

Jay-Z nedávno otevřeně promluvil pro magazín The Times o rodičovství s Beyoncé a řekl, že nechtějí svým dětem vnutit hudební průmysl. Dvojice, která si řekla své ano v dubnu 2008, se domnívá, že jsou „jen průvodci“ jako rodiče. Jay-Z to uvedl v rozhovoru a dodal, že se chtějí ujistit, že jsou „velmi pozorní“ k tomu, co jejich děti skutečně zajímá. Co když moje dítě nechce být v hudbě nebo sportu? Nemám tušení, že? Ale pokud se vaše dítě cítí podporováno a cítí se milované, myslím, že dokáže všechno,“ dodal slavný rapper.

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jeden z nejbohatších mužů na zemi oznámil rozpad manželství. Billa Gatese čeká rozvod

Bill a Melinda Gatesovi oznámili rozvod. Dvojice spolu byla 27 let a tato novinka spatřila světlo světa na sociální síti Twitter, kde Bill Gates vydal oficiální prohlášení. Co v něm stálo? To vám prozradíme.
svetzeny.cz