Přejít k hlavnímu obsahu

Ben Affleck ukázal svého nejmladšího syna. Společně vyrazili na basketbal a podobu byste těžko hledali

Neděje se to příliš často, ale když Ben Affleck vyvede svého syna do veřejného dění, způsobí to poprask. Samuel je nejmladší syn Bena a herečky Jennifer Garner. Pánové si tentokrát užili pánskou jízdu na basketbalu a „macechu“ Jennifer Lopez nechali doma.

Jaký otec takový syn! Ben Affleck (50) a jeho syn Samuel (10) v úterý večer sledovali zápas LA Lakers s Boston Celtics. Affleck sdílí Samuela s bývalou manželkou herečkou Jennifer Garner. Dvojice je také rodiči dcer Violet (17) a Seraphiny (13). Začátkem tohoto měsíce vyrazila Violet do města se svou matkou a užívaly si společné chvíle na státní večeři v Bílém domě.

Samuel je celá maminka

Fanoušci byli překvapeni, že malý Samuel vypadá jako kopie své maminky. Jen těžko byste mohli říct, že je „jako by tatínkovi z oka vypadnul“. Ben se i po své komplikované minulosti snaží zlepšovat vztah se svými dětmi a zdá se, že co se vrátil k Jennifer Lopez, našel vytoužený klid a lásku.

I Jennifer Lopez má děti z předchozího manželství

Letos v létě se Affleck oženil s Jennifer Lopez, která má 14letá dvojčata z předchozího manželství se zpěvákem Marcem Anthonym. Mimochodem v rozhovoru pro Vogue Magazine  v listopadu 2022 Lopez chválila Garner jako „úžasného rodiče“ a řekla, že ona a Affleck „spolu spolupracují opravdu dobře“.

Mohlo by se vám líbit

Herci ze Sám doma po letech: Macaulay Culkin se odrazil ode dna, Catherine O'Hara stárne s grácií

Od uvedení prvního snímku z filmové série Sám doma uběhlo už dlouhých 32 let. Přesto tato rodinná komedie diváky nenudí ani po letech. Co se stalo s herci, kteří ve filmu účinkovali? Nejvíce se psalo o představiteli Kevina McCallistera, kterého ztvárnil americký herec Macaulay Culkin. Tomu se povedlo odrazit ode dna. Jaký osud potkal jeho kolegy?
svetzeny.cz

"Zatím to jde opravdu dobře," řekla tehdy Lopez.

Na téma rodiny Lopez pokračovala: „Doufám, že jeho děti mají nového spojence ve mně a moje děti zase v něm. Někoho, kdo je opravdu miluje a záleží mu na nich, ale může mít jinou perspektivu a pomůže jim vidět věci, které se svými dětmi nevidím, protože je k nim člověk citově vázaný.“

Děti slavili i líbánky

Zdroj blízký rodině mimo jiné prozradil, že celá rodina miluje být společně. "Ben i Jennifer zbožňují mít své děti poblíž. Může být nekonvenční vzít je na líbánky, ale dává to pro ně naprostý smysl,“ řekl zdroj. „Oba jsou tak zaneprázdněni, že kdykoli dostanou chvíli volna, opravdu chtějí mít své děti u sebe. A toto manželství není jen o nich, spojili se se svými rodinami, tak proč to neoslavit jako jedna velká šťastná rodina.“

Ben Affleck
Zdroj článku