Přejít k hlavnímu obsahu

Co udělat, aby se do vás zamiloval: Vědecky ověřené způsoby, které fungují

Jak jej přimět, aby se do vás bezhlavě zamiloval? S tím vám poradí vědci, toto je několik ověřených způsobů, které fungují. Jsou to maličkosti, které dělají divy, přitom nic nestojí. Zjistěte, co je dobré dělat, pokud chcete, aby se do vás zbláznil.

Prezentujte svoje přednosti

Říká se, že samochvála smrdí a všeho moc chodí, ale pokud se chystáte na první rande, přijďte pozitivně naladěná a ukažte se v tom nejlepším světle. Dle vědecké studie z roku 2010 to skutečně funguje. Svou hypotézu, že tomu tak je, testovali vědci tehdy na 2100 studentech. První skupina dostala fotografie žen a byla požádána, aby je ohodnotila, zda jsou atraktivní, nebo nikoliv. Dvěma dalším skupinám byly poskytnuty fotografie žen s popisky, na kterých byly jejich charakterové vlastnosti. Jedné z těchto skupin byly předloženy dobré vlastnosti žen a další skupina dostala převážně negativní popis charakterových rysů daných žen. Vědci zjistili, že v momentě, kdy měli muži k dispozici popis dobrých povahových vlastností žen, hodnotili je mnohem lépe než v případě ostatních dvou skupin.

Jak vypadat mladší díky oblečení: Malé změny vám uberou roky

Jak vypadat během chvilky mladší? Stačí zvolit vhodný outfit. Řada žen si zbytečně přidává roky tím, že si vybírá nepadnoucí oblečení, které jim kromě let přidává i kila navíc. I malé změny dokážou divy, zjistěte, jak s pomocí oblečení omládnout.
svetzeny.cz

Usmějte se

Váš úsměv dostane muže do kolen. Činí vás velmi přitažlivými pro druhé a přitom nic nestojí. To, že úsměv je klíčem k úspěchu, potvrzuje i studie z roku 2014. Vědci v ní došli k závěru, že čím více se daná osoba usmívala, tím byla považována za více atraktivní. Proto se nedržte zpátky a nebojte se usmát.

Info ikona
Usmívající se dvojice

Upřímnost vítězí nad děláním se tajemnou

Už jste možná četli, že pokud chcete získat srdce muže, musíte se dělat tajemnou, nedostižitelnou a chladnou „ledovou královnou“. Vědecká data tomu ale nenasvědčují. Výzkumníci z Harvardu zkoumali různé přístupy a zjistili, že lidé preferují, když s nimi jednáte otevřeně a na rovinu, nic neskrýváte a dokonce ani nevadí, když se trochu ztrapníte, to je lidské. Neatraktivní budete protějšku připadat, pokud bude mít pocit, že máte postranní úmysly, něco tajíte a nechcete se mu otevřít.

Info ikona
Rande

Dvě slova, aby vám vztah vydržel

Pokud spolu už randíte a vy se snažíte o to, aby vám to vydrželo, mají pro vás vědci z univerzity v llinois malou radu. Postačí prý dvě slůvka - „miluji tě“, vyřčená těsně před sexem. K tomuto závěru došli v roce 2000, tvrdí, že to mezi partnery buduje emocionální spojení a má to pozitivní dopad na směřování vztahu. Naopak páry, které si až po prvním sexu řekli (často nuceně) „miluji tě“, měly negativní zkušenost s průběhem vztahu.

Znamení zvěrokruhu, která čeká nejlepší září – Berane, Raku a Vodnáři, připravte se!

Září je za dveřmi a ohlašuje pozdní léto. V tomto článku můžete zjistit, která tři znamení se mohou těšit na skvělý měsíc plný štěstí a úspěchů. Zatímco ostatní si na „svůj“ měsíc zalitý sluncem budou muset počkat, Beran, Rak a Vodnář mají vyhráno!
svetzeny.cz

Pochvalte ho

Chválit, chválit, chválit. Alespoň to tvrdí psychoterapeut M. Gary Neuman, který studoval stovky spokojených párů. Zjistil, že se vztahy často rozpadají z důvodu, že si jeden z páru připadá nepotřebný a nedoceněný ze strany svého partnera. Tento důvod uváděla téměř polovina dotázaných, to už je dost velké procento lidí na to, abyste se zamysleli nad tím, jak se ke svému partnerovi chováte. Pokud chcete, aby se do vás zamiloval, nebojte se jej pochválit. Výše bylo zmíněno, že hra na ledovou královnu nefunguje. Samozřejmě platí, že nic se nemá přehánět a druhým extrémem je dělat z něj poloboha a nekriticky jej obdivovat, všeho s mírou.

Zdroje: Pubmed.gov, Tandfonline, IFLScience, Google Books

Test: Odpovězte po pravdě na 6 otázek a zjistíte, zda je váš partnerský vztah šťastný

Odpovězte po pravdě na následující otázky, a hned budete mít jasněji! A pokud by vám vyšlo, že to mezi vámi není nic moc, vraťte se k testu znovu – třeba vám napoví, jak situaci zlepšit.
svetzeny.cz