Přejít k hlavnímu obsahu

Jak vypadat mladší díky oblečení: Malé změny vám uberou roky

Jak vypadat během chvilky mladší? Stačí zvolit vhodný outfit. Řada žen si zbytečně přidává roky tím, že si vybírá nepadnoucí oblečení, které jim kromě let přidává i kila navíc. I malé změny dokážou divy, zjistěte, jak s pomocí oblečení omládnout.

Vyměňte beztvarou bundu za kratší a vypasovanou

Nosíte pytlovité beztvaré bundy, abyste zakryli kila navíc? Ve skutečnosti vás akorát dělají starší a přidávají vám kila navíc. Tou pravou volbou pro vás je kratší vypasovaná bundička, která zdůrazní váš pas, v takovém kousku budete vypadat mladistvěji i štíhleji. Ideálně ji volte v délce po stehna, opticky prodlouží postavu.

Mohlo by se vám líbit

Talismany podle horoskopu: Dosáhněte harmonie díky vzácným kamenům

Vzácné polodrahokamy a drahokamy jsou nejen krásným talismanem nebo suvenýrem z dovolené, ale podle ezoteriky mají také magickou moc. Dokáží totiž působit na vaši momentální náladu a stav mysli. Abyste jejich prostřednictvím dosáhla duševní harmonie, měla byste si vybrat vzácný kámen vhodný přímo pro vás. Nejlepším způsobem je výběr podle znamení horoskopu. Zjistěte, který z drahých kamenů je pro vás ten pravý a jak vám pomůže dosáhnout psychické pohody.
svetzeny.cz
Info ikona
Starší žena

Vyměňte velké vzory za jednobarevnost

V jednoduchosti je krása. Velké vzory s květinami, ornamenty a další velmi výrazné potisky nepůsobí mladistvým dojmem. Řada žen tyto volné halenky s velkými potisky nosí, ale ve skutečnosti jim přidávají roky navíc. Pokud chcete vypadat mladší, vyměňte volné blůzy s nápadnými vzory za minimalistické jednobarevné kousky oblečení. Nebojte se ani vypasovaných halenek, vždy si vybírejte dle svého typu postavy. Dobře funguje i barevný top v kombinaci s neutrálními barvami.

Info ikona
Výběr oblečení

Vyměňte široké kalhoty za úzké

Široké kalhoty jsou jistě pohodlné a řada žen má pocit, že se v tomto střihu všechno ztratí. Chyba lávky, úzké dobře padnoucí kalhoty jsou tou pravou volbou, která vám ubere roky a budete vypadat i štíhlejší. Elegantní úzké kalhoty se hodí pro všechny typy postav. To samé platí i pro tolik oblíbené tříčtvrteční kalhoty. Ty by neměly být příliš volné, budou vám slušet tříčtvrteční kalhoty, které hezky obepnou vaši postavu.

Mohlo by se vám líbit

Máte krátké nebo silné nohy? Robustní podpatek a dalších šest typů bot, které vám prodlouží a zeštíhlí nohy. Které jsou vhodné pro vás?

Někdy je výběr stylu obuvi trochu oříšek, jelikož existuje nespočet tvarů, velikostí a barev, které vás nutí přemýšlet o tom, v jakých se budete nejlépe cítit a vypadat skvěle. Pokud byste však chtěla pomocí bot dosáhnout efektu štíhlejších nohou, existuje hned několik druhů bot, které vám k tomu mohou pomoci. Pamatujte však, že nohy každé ženy se liší a je dobré dobře promyslet, který typ sedí vám.
svetzeny.cz
Info ikona
Starší žena

Potřebujete padnoucí podprsenku

Spodní prádlo dělá divy. Správně padnoucí podprsenka vás během okamžiku může učinit opticky vyšší, štíhlejší i mladší. Navíc jde i o komfort, v nepadnoucí podprsence se nikdy nebudete cítit tak pohodlně. Špatně zvolená velikost podprsenky či střih zapříčiní, že na vás oblečení nebude vypadat tak lichotivě, navíc se můžete hrbit, což vám ve výsledku také přidá roky. Proto se vyplatí do spodního prádla investovat a pořídit si takovou podprsenku, která pozvedne vaše poprsí a zdůrazní vaše ženské křivky.

Info ikona
Tělová podprsenka

Nebojte se barev

Možná jste jedna z těch, která má šatník plný černé v domnění, že vás tato barva zeštíhlí. Bohužel vám černé outfity přidávají roky navíc, chce to alespoň jeden barevný prvek, který váš celkový vzhled rozzáří. Můžete si pohrát třeba s doplňky, skvěle fungují barevné šátky. Jen pozor na barevnou lacinou bižuterii, ta naopak roky přidává. Vyzkoušejte korálovou a růžovou barvu, tyto dva odstíny jdou skvěle ke všem typům pleti. Pokud tápete v tom, které barvy se k vám hodí, nastudujte si barevnou typologii. Nevěřili byste, jak vámi zvolené odstíny oblečení dovedou proměnit váš celkový look.

Info ikona
Starší žena

Ukažte své křivky

Vůbec největší chybou, kterou ženy dělají, je snaha „schovat se“ za svůj outfit, kdy volí pytlovité střihy, ve kterých se ztratí jejich křivky. Pokud chcete vypadat mladší, vyřaďte všechny nepadnoucí kousky, které na vás volně visí. Zdůrazněte svůj pas pomocí pouzdrových sukní a kalhot s vysokým pasem. Nebojte se ani výstřihů do V, ty lichotí téměř každé ženě. Vyhýbejte se přílišnému řasení a širokým střihům, to vám jen přidá kila navíc.

Zdroje: Midlifeamber, RD

Mohlo by se vám líbit

Pětice barev vlasů, které budou na podzim trendy: Jaký ostín barvy se hodí k vašemu typu? Vyberte si ten správný, který vám bude slušet

Těchto pět odstínů vlasů bude na podzim velmi trendy. Módní barva je jedna věc, ale ne ke každému barevnému typu se hodí každý odstín, jak vybrat ten pravý pro vás? Poradíme vám. Podívejte se na aktuální trendy ve vlasových odstínech, zalíbí se vám měděná, šedá nebo sytě růžová?
svetzeny.cz