Přejít k hlavnímu obsahu

Pětice barev vlasů, které budou na podzim trendy: Jaký ostín barvy se hodí k vašemu typu? Vyberte si ten správný, který vám bude slušet

Info ikona
Měděná

Těchto pět odstínů vlasů bude na podzim velmi trendy. Módní barva je jedna věc, ale ne ke každému barevnému typu se hodí každý odstín, jak vybrat ten pravý pro vás? Poradíme vám. Podívejte se na aktuální trendy ve vlasových odstínech, zalíbí se vám měděná, šedá nebo sytě růžová?

Čokoládově hnědá

Dobrá zpráva pro všechny brunetky, hnědá barva vlasů bude na podzim velmi trendy, zejména čokoládový odstín, kterého se dá snadno dosáhnout tónováním. Po létě má řada brunetek vybělené konečky vlasů, na podzim proto nastává čas dát vlasy do pořádku. Čokoládově hnědá je neutrální barva, která sluší řadě žen, je tedy ideální volbou, není příliš studená ani teplá. Pozor však na tmavou čokoládově hnědou, ta bude slušet spíše studeným barevným typům.

Info ikona
Bruneta

Tmavší vlasy u kořínků

Dobrá zpráva pro všechny, kteří si pravidelně dobarvují melír, tuto sezónu budou trendy tmavší vlasy u kořínků. Nechte na kadeřnici, aby tento stínovaný přechod udělala co nejpřirozenější. U kořínků budou vlasy nejtmavší a postupně vám je kadeřnice v délkách prosvětlí. Je to ideální řešení pro všechny blondýnky, které nechtějí chodit často na dobarvování odrostů. O tuto metodu se rozhodně nepokoušejte doma, nemuselo by to dopadnout dobře, musí ji provádět profesionál, který ví, jak pracovat se stínováním.

Neplýtvejte penězi: Znáte váleček na pleť nebo peelingové gely? Tohle je dalších 8 oblíbených kosmetických produktů, které nemají tak pozitivní účinky, jaké slibují

svetzeny.cz

Šediny jako trend

Možná si ještě pamatujete, když před pár lety odstartoval boom šedých vlasů, kdy si šedou neváhaly na vlasy dávat i velmi mladé dívky. Šedá bude v kurzu i letos na podzim, ale tak trochu jinak. Trendem totiž bude neodbarvovat své šediny a nechat vyniknout přirozenost. Ty tam jsou doby, kdy se ženy snažily své šediny skrývat, a proto mnohdy volily velmi výrazné barvy jako fialová, růžová či červená. Na podzim bude v módě nechat šediny vyniknout, případně je jen lehce natónovat do stříbrné či bílé. Ideální je nechat barvené vlasy odrůst, ale je to dlouhé čekání. S pozvolnou změnou barvy vám pomůže váš kadeřník.

Info ikona
Šediny

Výrazná růžová

Růžová zažívá velký návrat, v poslední době byly trendy zejména jemné pastelové odstíny, na podzim však bude v módě výrazná růžová někde na půli cesty mezi červenou a purpurovou. Je to příležitost zejména pro všechny blondýnky, které hledají změnu. Pokud máte tmavé vlasy, bude cesta k vysněné růžové trvat déle, protože je nutné vlasy odbarvit a pak teprve natónovat. Výrazná růžová bude slušet zejména ženám, které působí křehce a mají světlou porcelánovou pleť.

Info ikona
Růžové vlasy

Nejkrásnější módní trend: midi sukně bude hitem letošního podzimu

svetzeny.cz

Měděná

Přichází podzim, kdy se pokaždé vrací do módy teplé a zemité barvy. Tentokrát bude velmi trendy měděná, alespoň co se vlasů týče. Tato nádherná výrazná barva vás dokáže rozzářit, ale pozor, rozhodně se nehodí pro každého. Nejvíce sedí podzimnímu barevnému typu, tedy ženám, které mají světlejší pleť (často i pihy), hnědé, nazrzlé a kaštanové vlasy a sytě zelené, olivové, oříškové či bledě modré oči. Výhodou je, že je velmi snadné vlasy do tohoto odstínu natónovat a dobře se tento odstín udržuje. Tuto barvu si zamilovaly i celebrity, například Gigi Hadid měděnou barvu vlasů vyzkoušela už v červnu.

Info ikona
Měděná