Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto 3 maličkosti považují lidé za atraktivní

Info ikona
Happy couple

To, zda považujeme člověka za atraktivního, závisí na mnoha faktorech. Kromě vzhledu si ceníme určitých povahových rysů a postojů k životu. Svět ženy vám přináší tři hlavní věci, které většina lidí považuje téměř bez výjimky za velmi atraktivní. Kterými z nich oplýváte vy?

Mluvíte více jazyky

Pro většinu lidí je velmi atraktivní a přitažlivé, když druhá osoba umí mluvit cizími jazyky. Výsledky studie „Babbel“ ukázaly, že 75 procent z 6 000 respondentů shledalo tuto vlastnost sexy. Ale nejen to: Celých 93 procent dokonce uvedlo, že by dali přednost partnerovi, který mluví několika jazyky, před partnerem, který mluví pouze rodilým jazykem.

7 způsobů, jak okouzlit: Buďte pro sebe i své okolí přitažlivá!

svetzeny.cz

Umíte se otáčet v kuchyni

Láska prochází žaludkem – to víme všichni. Pokud opačné pohlaví ví, jak potěšit vaše chuťové pohárky, máte skoro vyhráno. Pro většinu lidí je to jedna z nejatraktivnějších dovedností. Většina žen touží po muži, který umí dobře vařit, ne po někom technicky zdatném.

 

Mějte rádi zvířata

Lidé, kteří mají rádi zvířata, jsou obvykle spojováni s velmi zodpovědným a přátelským charakterem. A to jsou vlastnosti, které u partnera jednoduše chcete. Podle výsledků studie, kterou provedl Anthrozoos, 73 procent žen a 53 procent mužů uvedlo, že by ani neměli rande s někým, kdo nemá ráda zvířata.