Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která čeká nejlepší září – Berane, Raku a Vodnáři, připravte se!

Září je za dveřmi a ohlašuje pozdní léto. V tomto článku můžete zjistit, která tři znamení se mohou těšit na skvělý měsíc plný štěstí a úspěchů. Zatímco ostatní si na „svůj“ měsíc zalitý sluncem budou muset počkat, Beran, Rak a Vodnář mají vyhráno!

Září se blíží neuvěřitelnou rychlostí a z astrologického hlediska nás opět čeká mnoho zajímavých momentů. Na úvod by vás mohlo zajímat, že tři znamení zvěrokruhu budou mít tentokrát za zády štěstěnu, která jim dopomůže, ať už k vysněným cílům, partnerům nebo penězům. Patříte mezi trojici šťastných?

Beran

Září bude pro ty, co se narodili v Beranu, měsícem lásky. Znamení ohně má ve svém znamení dvě planety, Venuši a Jupiter, a může z jejich pozitivního vlivu velmi těžit. To dává Beranovi, kterému byl v partnerství udělen nový směr, možnost prožít mnoho krásných a romantických chvil s někým, kdo je mu opravdu blízký. Svobodní Berani mají naopak koketní náladu a přitahují si do života lidi, s kterými by mohli tvořit tak dokonalý pár, že by to mohlo to „navždy“.

Rak

Rak se může těšit na nadcházející období, protože Mars v jeho znamení ho činí otevřeným a společenským tvorem. To se vyplatí zejména v práci, protože Rak bude zářit a ovlivňovat všechny svoji pozitivní náladou, a dokonce i svoje nadřízené! Nyní je ten ideální čas na nové projekty a realizaci nápadů. Proto, milí Raci, neváhejte a pusťte se do práce. Otevřou se vám nové dveře možností a vy si brzy polepšíte – hlavně finančně.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu pomůže rozlušit váš minulý život: Berani byli vůdci, Střelci zase cestovatelé

Co vy a minulé životy? Kým jste byli? Znamení zvěrokruhu dokáže prozradit mnohé, tedy i to, co jste prožili v minulých životech. Najděte své znamení zvěrokruhu a objevte kouzlo minulosti.
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnář je třetí šťastlivec v měsíci září, protože Venuše zajišťuje vyrovnaný a naplněný milostný život, zatímco Merkur vám poskytuje originální nápady, a to jak v soukromém, tak pracovní životě. Projekty, které byly dosud odloženy, lze nyní dotáhnout do konce rychlostí blesku. To vám zajistí nejen vnitřní klid, ale také můžete ucítit nový impuls a polepšit si finančně či ve vaší kariéře.

zdroj: astrology.com, kniha Horoskopy 2021

Mohlo by se vám líbit

Trend krásy: na podzim budou v kurzu grafické oční linky. Inspirujte se i vy

Na podzim si můžeme dovolit líčit se trochu odvážněji. Trend grafických očních linek přijde vhod. Inspirujte se a vyrazte si na večírek, drink nebo vycházku s výrazným líčením, které každého ohromí. Jak se Vám tento trend líbí?
svetzeny.cz