Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční čarování: Jak poznat a přivolat toho pravého

Čas Vánoc či slunovratu je od pradávna považován za magický. Tak proč toho nevyužít a nezkusit si trošku „zakouzlit“. Když to nevyjde, nic se neděje. A klapne-li to, napřesrok už nebudete sama!

* Pořiďte si sedm červených a sedm bílých svíček – buď menší, jako se dávají na stromeček (nemáte-li čas na ně civět celý večer), nebo větší jako do svícnu (jestli máte času víc).

* Po sedm večerů pak dávejte vždy jednu červenou a jednu bílou na parapet okna (tak, aby světýlko bylo vidět i zvenku). Nejlépe, když začnete den po Štědrém večeru (tj. 25. 12.) a pokračujete až do silvestra, kdy použijete poslední dvojici.

* Nejprve vždy zapalte bílou svíčku (to jste vy), potom červenou (to je ON) a pozorujte je. Jsou-li plameny jasné a klidné, je to všechno na nejlepší cestě! Jestliže jeden z vás (tedy vaše svíčka) prská, poskakuje, mihotá, skomírá, tak počítejte s komplikacemi – hned poznáte, kdo bude zdrojem těch problémů.

Bílá svíčka: Vy!

Červená: ON! 

Obě: Oba!

Asi není moc třeba vysvětlovat, co to znamená, když některá ze svíček předčasně zhasne – ale žádná tragédie. Bude-li to ta vaše (bílá), tak zájem o něj ztratíte vy sama, což není špatné. Přestanete-li se zajímat vzájemně, tak zhasnou obě. No, jestli zhasne jen ta jeho (červená), tak se smiřte s tím, že o vás přestane stát ON. No co? Pro jedno kvítí, slunce nesvítí! 

* Svíčky nechte vždy úplně dohořet. Dohoří-li jako první vaše (bílá) svíčka, znamená to, že se nemusíte moc snažit – ON vás bude dobývat. Jestli dříve dohoří červená svíčka, musíte vzít iniciativu do svých rukou (prostě ho „sbalit“).

* Po sedmi dnech pozorování učiňte příslušné závěry – to, jak se svíčky chovaly nejčastěji, je rozhodující.

* A potom se připravte na den osmý, ten je totiž veledůležitý (pokud začnete 25. 12., bude to Nový rok). Muž, kterého toho dne jako prvního uvidíte, je ON! Samozřejmě se počítají jenom pro vztah přijatelní pánové (nikoli tatínkové, bratři či strýčkové, na které narazíte doma v koupelně, jak hledají aspirin proti bolesti hlavy. Raději koukejte z okna nebo ještě lépe – vyrazte na procházku.

* Pochopitelně můžete jít osudu trochu vstříc a zamířit někam, kde je pravděpodobné, že potkáte toho, koho chcete. Jestli ON přímo přijde k vám (popřát do nového roku apod.), je to trefa! V nouzi se dá počítat i první zavolání nebo esemeska. Pokud nepotkáte vůbec žádného chlapa, ale aspoň venku uvidíte bílého psa, je to také dobré znamení. No, a neklapne-li to, tak to zkuste znovu třeba před Valentýnem…

Celebrity na sítích: Nikol Štíbrová se zasnoubila a oznámila těhotenství

Instagram hýbe světem a české osobnosti nezůstávají pozadu. Jaké novinky přinesl uplynulý týden? To zjistíte se Světem ženy.
svetzeny.cz

Hledáte to pravé štěstí? Vzkazy od dětí vám otevřou oči a dojmou vás

„Co je štěstí? Muška jenom zlatá,“ zaznívá v básni Adolfa Heyduka, zdá se však, že lépe než básník vám dokáží odpovědět děti. Nejspíš budete překvapeni tím, že v jejich odpovědích zaznívají hlavně nehmotná přání. Co tedy chtějí?
svetzeny.cz