Přejít k hlavnímu obsahu

Tohle oblečení raději hned vyhoďte! Nese v sobě špatnou energii, která ovlivňuje váš život

Šatník je víc než jen skříň na oblečení. Je to místo, kde se posiluje vaše sebevědomí, a může hrát roli i ve vašem společenském úspěchu. Ale co když vám prozradíme, že některé věci v něm mohou nést zápornou energii, která vás připravuje o úspěch a sílu? Některé kousky oblečení byste měli jednoduše raději vyhodit!

Náš šatník občas připomíná malý labyrint, kde nejenže ztrácíme oblečení, ale i schopnost rozhodování, co skutečně potřebujeme. Abychom se vyhnuli oblékání negativity, měli bychom se zbavit věcí, které nám podle pověr přinášejí do života to špatné. Co byste měli vyhodit ze svého šatníku?

1. Z šatníku vyřaďte oblečení z druhé ruky

Cizí energie v oblečení? Ano! Říká se, že oblečení může pohlcovat emoce svého předchozího majitele. Takže je lepší vyhýbat se věcem, o jejichž minulosti nemáme ani tušení. Chraňte svou energii před možnými nepříjemnostmi.

Jak se oblékat podle elegantních Francouzek: Zapomeňte na tmavé barvy, dejte prostor denimu

Paříž se rozhodně řadí mezi města, která udávají módní styl. Elegantní Francouzky přesně ví jak se obléct tak, aby vždy vypadaly skvěle a šik. Každá dospělá žena svůj styl pravděpodobně už našla. Není ale na škodu se inspirovat právě ve Francii a svůj šatník trochu vylepšit právě podle tamních žen.
svetzeny.cz

2. Oblečení po zemřelém hned vyhoďte!

Oblečení po zemřelých by mělo jít rovnou do ohně! Nosit tyto věci by s sebou mohlo přinést jen neštěstí a nedorozumění. Ptáte se, co cenné věci, jako rodinné šperky? Ty je třeba očistit od negativní energie. Není na škodu poprosit je, aby nám přinesly pouze dobré vzpomínky a zdůraznit, že nemáme v plánu pokračovat v rodinných konfliktech.

3. Pozor si dejte i na barvy ve vašem šatníku

Když je vaše šatníková paleta jednotvárná, může to být nejen trochu nudné, ale i negativně ovlivňovat váš život. Barvy mají moc oživit náš život, tak proč nezkusit něco nového? Nebojte se změn, ať vaše oblečení odhaluje vaši výraznost. Buďte odvážní a nebojte se ukázat světu svůj půvab v nových barvách.

4. Špatná velikost obuvi do šatníku nepatří

Zdraví začíná od chodidel, jak říkají Číňané. Měli bychom si tedy vybírat pohodlnou obuv, která skutečně sedí. 

 

5. Nepříjemná vzpomínka? Oblečení je lepší vyhodit

Pokud některé oblečení přináší neštěstí a stále se nám opakují podobné nepříjemnosti, měli bychom se ho zbavit. Oblečení někdy zdá se, že má paměť a nutí nás opakovaně prožívat staré starosti. Kdo by chtěl neustále vzpomínat na minulé nepříjemnosti při pohledu na starý kabát?

Čtěte: Jaké životní změny na vás v roce 2024 čekají podle horoskopu: Býci se budou stěhovat, Kozorozi si ušpiní ruce

Zdroj článku