Přejít k hlavnímu obsahu

Skvělé nápady na Valentýna, které nestojí (téměř) nic

Hledáme romantické nápady na Valentýna? Nikdy není pozdě! Tady jsou tři nápady, které nic nestojí a dodají vašemu večeru vytouženou romantiku.

Čtrnáctý únor je den, kdy jsme byli zvyklí zajít do kina, na večeři nebo na wellness víkend. Bohužel, kvůli nynější situaci, nám toto není umožněno. To ale neznamená, že si nemůžete udělat Valentýna, na kterého jen tak nezapomenete. Představujeme vám tři nápady, které nestojí nic, tedy kromě vaší snahy.

1. Vytvořte znovu vaše „poprvé“

Jaké bylo vaše první setkání? Byli jste na procházce a pak na výborné večeři? Není nic jednoduššího, než zapátrat v paměti a napodobit vaše první setkání u vás doma. Uvařte stejné jídlo, pusťte si ten stejný film, na kterém jste byli v kině. Staré vzpomínky a lásky nerezaví. Krásně si připomenete, jak to všechno začalo.

2. Vypnutý telefon, zhasnutá světla

Toužíte po intimním večeru bez rozptýlení? Vypněte svůj telefon, televizi a další rušivá zařízení a soustřeďte se výhradně na sebe navzájem. Prohlížejte si fotoalba, pusťte si vaše svatební video, uvařte něco chutného nebo si zahrajte zábavné deskové hry. Místo světla zvolte svíčky a dopřejte si romantickou masáž.

3. Napište si milostný dopis

Že dopisům odzvonilo? Naopak! Dopis, který vytvoříte pro vaši lásku, bude výjimečný. Napište, čeho si na vašem partnerovi opravdu vážíte, co na něm milujete, jaké vtipné vzpomínky provázejí váš vztah. Alternativou k milostnému dopisu může být také báseň, ale to už je tak trochu „vyšší dívčí“. Při psaní milostných dopisů myslete na jedinou věc – musí to jít přímo do srdce!

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Čakry: Jak otevřít svou srdeční čakru, která vás naučí milovat, odpouštět a radovat se

Srdeční čakra je prostřední ze sedmi čaker v našem těle. Pro správné fungování potřebuje náš organismus udržovat všechna tato energetická centra rotující v různých částech těla otevřená a v harmonii. Harmonická srdeční čakra nám přinese to, co je se srdcem spojené – lásku a radost.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Sušíte prádlo venku pouze v létě? Už naše babičky věděly, proč je dobré věšet prádlo na mrazu

Zní to naprosto logicky: čím je teplejší vzduch, tím lépe se prádlo suší. Ale i při teplotách pod nulou můžete mokré oblečení pověsit venku.
svetzeny.cz