Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky od 5. do 12. září: Kdy si splníte svůj sen? Zjistěte, co vám přinášejí karty na následující dny

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď od 5. do 12. září. Přečtěte si, které dny je třeba mít se na pozoru, kdy je třeba spoléhat se na svoji vlastní intuici a kdy vás naopak karty povedou na cestě ke šťastnému konci.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Na podzim prší štěstí hned čtyřem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Kouzelný vánek nahradí letní vzduch a stane se útulným, romantickým a barevným. Zvláště tato čtyři znamení zvěrokruhu pokvetou a zažijí vskutku kouzelné období.
svetzeny.cz
Info ikona
Měsíc

5. září – Karta Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Je pondělí a už vás obklopuje strach z neznámého. Měsíc je karta intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Karta nalezení přirozené moudrosti. Můžete být nyní ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedovedete dobře orientovat, nebo vás dokonce může ochromovat strach. Ale věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru dříve, než začnete konfrontaci s názory jiných. Měsíc je spojen s city a odkývá nezpracovávaná traumata z minulosti, kdy je třeba jít do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné obavy, nebo si nevytváříte strach všude okolo sebe? Je třeba si položit tyto otázky a najít odpovědi. Udělejte si čas na své nitro, na které možná kvůli každodenním činnostem nemáte obvykle čas.

Info ikona
2 poháry

6. září – Karta 2 poháry

Karta 2 poháry je nejšťastnější kartou tarotů. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by s vámi mělo ladit. Přejte druhým a bude vám přáno, to je heslo dnešního dne a dvou pohárů. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání úspěchu svého i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se upřímně kolegů, jaký mají den. Někdy je potřeba vnímat lidi v okolí více než jindy. Dnešní den je právě takový, abyste vnímali, koho a co kolem sebe máte. Dnes neskrývejte své city a jednejte upřímně. Neodkládejte žádost o ruku a využijte štěstěnu dnešního dne. Pokud dnes někdo uteče od oltáře, je to znamení, že nešlo opravou lásku.

Info ikona
Hvězda

7. září – Karta Hvězda

Hvězda září v září. To je nádherné poselství, pokud máte svůj sen, začněte krůček po krůčku k jeho uskutečnění. Věřte si, že to dokážete. Tarotová karta Hvězda vám svítí na cestu. Vaše životy jsou protkány sny, které máte plnit. Dnes si můžete pro sebe i druhé udělat den splněných přání, zasněte se a vzpomeňte si, co vám přináší opravdovou radost. Hvězda vám svítí na cestu a ukazuje vám směr, kterým máte jít. Věřte dnes na znamení a všímejte si, co by vás mohlo dovést k vašemu cíli. Buďte dnes za hvězdu a dojděte si ke kadeřníkovi nebo na kosmetickou proceduru. Když se objeví nějaké mráčky, mějte naději v kartu Hvězdy, která slibuje štěstí i v případě, že se věci vyvíjejí jinak, než byste si přáli.

Mohlo by se vám líbit

Jaký je nejdokonalejší pár podle znamení zvěrokruhu? Spojení je plné vášně, podpory i kreativity

Najít pravou lásku není v dnešní době jednoduché, ať už se snažíte sebevíc. Hledáte svého partnera podle znamení zvěrokruhu? Víte, která znamení zvěrokruhu budou vašimi nejlepšími přáteli, a navíc i skvělými partnery? Možná právě vy tvoříte dokonalý pár podle horoskopu.
svetzeny.cz
Info ikona
2 hole Tarot

8. září – Karta 2 hole

Dnes si udělejte ve všem jasno. Myslíte si, že rozhodnete špatně? To se vám dnes nemůže stát, jelikož karta 2 hole je o tom, abyste neodkládali záležitosti a nepochybovali. Vaše rozhodnutí je správné, někdy je třeba si uvědomit, že existuje více dobrých možností a hledat i další varianty může být vyčerpávající. Odložte velké plánování a zkuste se zaměřit na věci, které jsou aktuální. Dnes nelenošte, nastartujte svůj den na plný pohon. Bude to krásná jízda, ve které se vám bude dařit ve všech odvětvích, když budete postupovat podle plánu. Žádné velké přemýšlení, jednoduché kroky, nezapomeňte na okamžitou realizaci, ať toho stihnete co nejvíce!

Info ikona
7 pentaklů

9. září – Karta 7 pentaklů

Zaměřte pozornost na svoji sklizeň, jelikož tato karta je karta vývoje. Když zasadíte jabloň, budete mít jablka, které můžete jíst, nebo jimi obdarovat druhé. To je přesně to, co se po vás chce. Pokračujte v usilovné práci, ačkoliv nejsou vidět výsledky ihned. Nevzdávejte se, i kdybyste se setkali s protichůdnými názory, nebo by vše nešlo podle vašich představ. Vytrvejte a nepolevujte, vše má svůj čas. Možná jste již unaveni, tak si odpočiňte. Není třeba stále něco zdokonalovat, podívejte se, co jste již vytvořili a jaké ovoce to přinese. Kam vede vaše pracovní úsilí? Vnímejte trvalý růst, který zhodnotí zasloužený výsledek. Je to delší cesta a zkouška v mistrovství. Nechtějte vidět výsledky hned, protože je třeba, aby realizace probíhala nejméně čtyři měsíce. Až potom vyveďte závěry. Buďte trpěliví. Karta 7 pentaklů vám říká, že co si zasadíte, to sklidíte a je důležité vidět, co jste dokázali. Jsou to vaše zkušenosti, které máte z praxe a obohacují vás. Vytvořili jste základ a nyní je třeba pokračovat v plánech, které vás budou směrovat ke změně, ale k jisté realizaci. Užijte si den plný budoucích úspěchů!

Info ikona
Mág

10. září – Karta Mág

Magické sobotní ráno je tu! Celý den bude vaše dílo a máte k němu vše, co potřebujete. Schází vám dnes něco? Věřte, že ne! Zkuste se na to podívat tak, že existuje jiná alternativa. Zapomněli jste ingredienci na dokonalý oběd? Co si zkusit trochu experimentovat, třeba vytvoříte nový úžasný recept. Karta Mág je tu, abyste se ukázali, v čem jste silní, a co vám jde od ruky. Moudrost kouzelníka je vzkaz, že máte všeho dostatek, co nyní potřebujete. Zkuste se nad tím pozastavit a podrobněji to prozkoumat. Někdy se vám může něco zdát tak malé a malicherné, že máte tendenci to přehlédnout a raději se obklopíte věcmi většími, které určitě nepřehlídnete. Čarujte se svým životem, vždyť vy jste čaroděj a vše, co umíte, jsou vaše kouzla, tak je používejte. Nehledejte je jinde, když je máte v sobě. Každý člověk se rodí mágem, který má osobnost, podstatou osobnosti jsou nástroje, se kterými umíte pracovat, schopnosti, které umíte využívat. Ale musíte chtít!

Info ikona
Blázen

11. září – Karta Blázen

Dnešní den je bláznivý! Nehledejte logiku, najděte v sobě odvahu a zkuste vnímat cestu k vlastní osobě. Je to posvátná cesta, vnitřní i vnější cesta, kterou vykonejte sami a používejte své instinkty, které vás budou provázet. Všímejte si, co vás překvapí, objevte v sobě pocity bláznivé lásky, impulzivitu a slepotu vůči pravdě. Blázen navozuje dětinské nadšení ze života. Představuje tu část vás samých, která se probudí k životu ve chvíli, kdy se zamilujete, nebo zatoužíte po dobrodružství. Je to dítě nebo blázen ve vašem nitru, který jedná bez přemýšlení a nemá strach z neznámého. Blázen naznačuje intuitivní volbu. Řídit se svým srdcem. Je symbol toho, že v životě je možné dosáhnout opravdu čehokoli. Sděluje vám, že je lepší se nechat vést vírou, než se bát jakékoliv volby. Nechte dnes minulost minulostí, nenechte se jí strhnout. Dnes můžete být člověkem podléhajícím zmatku, ale i moudrým bláznem.

Info ikona
Tři poháry

12. září – Karta 3 poháry

Dnes je den, který vyzývá k oslavám a radosti. Tři poháry podporují společenská setkávání a sdílení svých zkušeností. Máte naplánovanou rodinnou poradu nebo teambuilding? Věřte, že budete úspěšní, jen jednejte uvolněně a naslouchejte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu, kritika dnes není na místě, je třeba využívat svoje schopnosti, abyste byli spokojeni a byli na sebe pyšní. Uvědomte si, že váš život není jenom o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomůžou k vytvoření více volného času. Zastavte se, pozvedněte číši a připijte na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. Karta 3 poháry je karta radosti, můžete udělat radost hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a vašem postavení k druhým lidem.

Zdroj článku