Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Na podzim prší štěstí hned čtyřem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Podzim je velmi zvláštní období. Kouzelný vánek nahradí letní vzduch a stane se útulným, romantickým a barevným. Zvláště tato čtyři znamení zvěrokruhu pokvetou a zažijí vskutku kouzelné období.

Podzim je barevné a atmosférické období. Na tento magický čas se mohou těšit především čtyři z dvanácti znamení zvěrokruhu, protože pro ně bude konečně vše naprosto dokonalé. Břemeno posledních týdnů a měsíců odpadá a vy si užíváte čas:

1. Váhy

Váhy se narodily na podzim, a proto je toto roční období obzvláště přitahuje. Horká čokoláda, dýně a barevné listy: Váhy se cítí jako doma. Zvláště letos na podzim mohou Váhy využít čas se svými blízkými a strávit kvalitní chvíle. Konečně se cítí správně uvnitř i navenek. Planety jsou také na její straně a dávají jí nádherný prostor pro pohodový život. Momentálně to nemůže být lepší. Užijte si to, milé Váhy!

Jaký je nejdokonalejší pár podle znamení zvěrokruhu? Spojení je plné vášně, podpory i kreativity

Najít pravou lásku není v dnešní době jednoduché, ať už se snažíte sebevíc. Hledáte svého partnera podle znamení zvěrokruhu? Víte, která znamení zvěrokruhu budou vašimi nejlepšími přáteli, a navíc i skvělými partnery? Možná právě vy tvoříte dokonalý pár podle horoskopu.
svetzeny.cz

2. Štír

Není náhoda, že se Štír narodil v období Halloweenu. Jednoduše cítí, že jeho čas je na podzim. Ačkoli je vodní znamení často nepochopeno, letos na podzim konečně cítí, že může být otevřený o svých pocitech s přáteli a rodinou. Cítí se energický a motivovaný a mohl by dříví štípat, kolik má energie! Letos na podzim může Štír sprovodit ze světa všechna nedorozumění a dosáhnout cílů, ke kterým už dlouho směřoval.

 

3. Střelec

Ohnivé znamení je velmi společenské a miluje být se spoustou lidí. Střelec je extrémně společenský a podzim je jejich sezónou. Na podzim 2022 může konečně rozkvést a těšit se na následující týdny. Miluje svou svobodu, ale tento útulný podzim nejraději tráví čas se svými blízkými – a přesně tam je Střelec obzvláště oblíbený! Využij čas, milý Střelče, a navazuj nové kontakty, tvůj šarm tě na podzim donese hodně daleko.

Čínský horoskop: V září bude Tygry lákat nevěra, Vepř se zamiluje do toho nepravého

Co vás čeká a nemine v tomto měsíci? Odpověď se ukrývá v čínském horoskopu. Najděte níže váš rok narození a podívejte se, jaké události se ve vašem životě v září mohou odehrát. Tygry bude lákat nevěra, Vepři se zamilují do toho nepravého. A co vaše znamení?
svetzeny.cz

4. Ryby

Citlivé Ryby si rády na podzim udělají doma pohodlí a schovají se. V roce 2022 však bude vše jinak a znamení zvěrokruhu pocítí obrovskou touhu po akci. Chce toho zažít co nejvíc a nikdy neodmítne pozvání na party, koncert nebo večeři. Ryby se ve své kůži cítí pohodlněji, než kdy dřív a vyzařují to i na ostatní. Není divu, že k nim lásce letí rychlostí blesku! Nový vztah by mohl být brzy na obzoru!

Zdroj článku