Přejít k hlavnímu obsahu

Užijte si aprílové počasí s dubnovým Světem ženy!

Těšíme se na Velikonoce a vy se těšte s námi. Máme pro vás skvělé tipy na kosmetiku, módní trendy i bydlení, témata, která vás zajímají a příběhy psané vaším životem. I tentokrát vás časopis nadchne, potěší a inspiruje - od první do poslední stránky.

 

Herečka Ivana Jirečová je milá upovídaná bytost, která se v jednom kuse směje. V rozhovoru s ní zjistíte, že žije trochu alterantivním životem, pravidelně cvičí, medituje a je přesvědčená, že její duše není na tomhle světě poprvé.

Připravte svůj šatník na sluníčko. Vyrazte na nákupy a zkoušejte a kombinujte, v čem zazáříte. Poradíme vám.

Co dokážou sextovky? Podle americké studie provozuje sexting 88 % dospělých, tak vyzkoušejte, jak zareaguje váš partner.

Čerstvé jahody na chalupě, chleba s máslem, bavlněné tričko, které pamatuje vaši maturitu, vůně rozečtené knížky… Zdánlivě obyčejné věci nás mohou naplnit neobyčejnou radostí.

Vítejte v Budapešti! Nikdo jinde poblíž nenajdete v dubnu tak příjemné počasí a dobré jídlo. Podívejte se tam s námi.

Jaro je tady, tak dopřejte svým nohám péči, ať všechny okouzlíte v sandálkách. Máme pro vás 5 snadných kroků, jak na to.

Překvapte na Velikonoce své blízké bílou polévkou s vajíčkem nebo plněnou králičí roládou.

Nechybějí ani osudové příběhy, které jsou důkazem toho, že život si s námi umí pěkně zahrávat. Ale vždy všechno dobře dopadne.

Řekněte nám, s čím stonají vaši rodiče, a my vám povíme, jaká nemoc čeká vás… anebo taky nemusí, pokud budete včas dbát na prevenci.

Teď je správná doba na vysazení bylinek na zahradu nebo do květináčů na balkón. Které druhy můžete pěstovat společně?

Extra událost pro všechny z vás, které rády běhají: Přihlašte se do 2. ročníku projektu Světa ženy a RunCzech a vyhrajte přípravu s trenérem, běžeckou výbavu i registraci na závod! Více najdete zde.

Předplaťte si Svět ženy na další dva roky – k předplatnému získáte jako dárek kávovar Tchibo v hodnotě 2299 Kč. A nebo si předplaťte Svět ženy + Marriane bydlení na jeden rok a vyhrajte exkluzivní dovolenou od cestovní kanceláře Čedok.