Přejít k hlavnímu obsahu

Vstupte do nového roku se Světem ženy!

Rok 2020 je tady, tak do něj vykročte pravou nohou společně s námi. Zachumlejte se do deky, uvařte si čaj a začtěte se do Světa ženy plného zajímavých článků, které vás potěší a pobaví... Znáte snad lepší recept na pohodu?


Svět ženy 1/20 je v prodeji od 11. 12. 2019.

Co mají společného Lucie Bílá, Vendula Pizingerová a Lucie Borhyová? Dobré srdce a touhu pomáhat druhým. Protože pomoc je radost a šíří se jako lavina, možná vás tyhle tři dámy získají na svoji stranu.

Ať už se chystáte na večírek, oslavu nebo návštěvu divadla, měla byste zazářit. Nosí se krajka, flitry, samet i satén. Inspirujte se.

V chladném počasí a přetopených místnostech dostávají ruce pořádně zabrat. Víme, jak je zachránit, aby byly hedvábně jemné.

Máte někdy pocit, že vám děti přerůstají přes hlavu? Možná je nejvyšší čas zasáhnout, abyste jednou nebyli rodiči, kteří skáčou tak, jak jejich děti pískají.

Umíte jen sedět s nohama nahoře a nic nedělat? Tak to zkuste, protože nudit se je někdy prospěšné!

Chuťovky se hodí na jakoukoliv oslavu. Že vám docházejí nápady? Připravte je podle našich receptů a párty může začít.

Dvě tváře divoké Brazílie aneb Nechte se unášet rytmem smyslné samby, která vás zavede do barvených městských uliček i husté džungle.

Těšit se můžete i na oblíbené příběhy ze života – tentokrát o vztahu na dálku, problémech s váhou a neplánovaném štěstí.

Navíc: Horoskop na celý rok 2020! Zjistěte, co vám hvězdy předpovídají.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek péči Cannabellum CBD v hodnotě 890 Kč.