Přejít k hlavnímu obsahu

NOVÝ SVĚT ŽENY JE PRÁVĚ V PRODEJI

Info ikona

Léto ještě zdaleka nekončí! Prožijte se Světem ženy srpen plný slunce, skvělé nálady a radosti ze života. Ve Světě ženy totiž jako vždy najdete příjemné čtení pro pohodové dny.

Svět ženy 8/2020 je v prodeji od 15. 7. 2020.

 

Vanda Chaloupková, ještě donedávna doktorka Jánská ze seriálu Modrý kód v rozhovoru prozrazuje, že herečkou se možná stala omylem, proč ji zaskočila žádost o ruku a v čem je vyjímečná její značka oblečení.

 

Prázdninová módní klasika se nese v modro-bílé barvě. Které kousky by vám neměly chybět v šatníku?

 

Zeptali jsme se odborníků, známých osobností, ale i čtenářek na návod, jak si udržet vztah po celý život. Inspirujte se!

 

Letní večery a grilování rovná se perfektní kombinace. Vyzkoušejte naše báječné recepty, kterým nelze odolat.

 

Skandálnější rodinu než Kardashian-Jenner byste hledali jen těžko. Kdo se skrývá za úspěchem pěti sester vydělávajících statisíce dolarů denně? 

 

Také sportujete? Pak je třeba myslet na regeneraci. Ve Světě ženy se dočtete, co všechno tělo po tréninku potřebuje.

 

Dopřejte svým vlasům ozdravnou péči. Ať jsou zase krásně lesklé, pevné a plné energie. 

 

Nejkrásnější vzpomínky jsou ty, při kterých zjistíte, že se usmíváte. Víte ale, jak si jich v paměti uchovat co nejvíc?

 

O tom, že se psem se to lépe táhne, vědí i naše redaktorky. Se svým psím parťákem by šly třeba i na konec světa. A jak to máte vy?

 

V srpnovém Světě ženy nechybějí ani vaše oblíbené příběhy. Tentokrát hodné holky zjistí, proč je třeba někdy trochu zlobit. 

 

Předplaťte si Svět ženy na celý rok. Získáte zdarma nejen kvalitní kosmetiku Eucerin, ale každý měsíc dostanete do schránky časopis, který vás svým obsahem nadchne, potěší a inspiruje.