Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází lásky čas s květnovým Světem ženy!

Prvního května se líbáme pod rozkvetlou třešní, druhou květnovou neděli děláme radost maminkám. Vychutnejte si tento měsíc lásky ve společnosti Světa ženy, který je plný aktuálních témat, kosmetických a módních tipů, cestování, bydlení i receptů. Prostě jednoduše všeho, co vás zajímá.

Do všech svých projektů se vrhá s vášní sobě vlastní. A že jich není málo. Kde čerpá herečka Ester Geislerová energii, jak točí pod vodou a kam by ráda cestovala? Povídala si s námi nejen o vztazích, umění, plánech, ale i o lásce a dětech.

Druhá květnová neděle patří maminkám. Vyrazte to s dětmi oslavit do města a my vám poradíme, jak dokonale sladit outfit.

Jedna z nejlepších vizážistek Hristina Georgievska vám prozradí tipy na dokonalý make-up.

Stále nad vším přemýšlíte a nad vším pochybujete? Zjistěte, jak s tím skoncovat, ať neskončíte v blázinci!

Zelenina nepatří jen do salátu. Máme pro vás recepty od předkrmu až po mrkvový dort.

„Jezte, děti!“ versus „Jezte děti!“ je trochu rozdíl, nemyslíte? Přečtěte si o naší mateřštině, za kterou bychom měli „bojovat“.

Vyrazte v našich stopách do italské Verony, kde najdete romantiku, historii, skvělé jídlo a možná i lásku...

Olympijská medailistka Zuzana Hejnová doufá, že příští rok bude opět závodit pod pěti kruhy. V rozhovoru se dočtete, co dalšího ještě plánuje.

Pro děti je jejich pokoj královstvím, který si budou pamatovat celý život. Inspirujte se, jak jim ho zkrášlit.

Začtěte se do příběhů, jak může láska ovlivnit přátelství nebo kam až zajde ustupování dětem v pubertě.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek péči Eucerin Anti-Pigment v hodnotě 1510 Kč. A nebo si předplaťte Svět ženy + Marianne bydlení a vyhrajte exkluzivní dovolenou od cestovní kanceláře Čedok.