Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadový Svět ženy je tady!

Prožijte podzim v klidu a pohodě. I tentokrát najdete ve Světě ženy spoustu rad a tipů, které vás potěší, inspirují a dokonce i zahřejí. A to nejen u srdce.

Svět ženy 11/18 je v prodeji od 17. 10. 2018.

Proslavila ji role Veverky Zrzečky v Básnících. Od jejich natáčení uběhlo čtrnáct let. Herečka Michaela Badinková za tu dobu změnila barvu vlasů, narodily se jí dvě dcery a přestala být vegetariánkou. Přesto jsou věci, které měnit nehodlá... Co všechno na sebe prozradila v rozhovoru?

Chcete, aby vám partner pokaždé říkal, kdy, kde a s kým byl a on se brání? Možná že je chyba na vaší straně. Více se dočtete v článku psychoterapeuta Honzy Vojtka.

Nestárnoucí džínová móda a super outfity, které vás budou bavit. Ale hlavně se za vámi budou všichni otáčet.

Také znáte ten pocit zklamání, když opouštíte kadeřnické křeslo s jiným účesem, než jste chtěla? Nastudujte si náš dorozumívací manuálkadeřníkem, a už se vám to nestane.

Jste dospělí a umíte se o sebe docela dobře postarat. Přesto mají ostatní tendenci vám udílet cenné rady. Naučte se, jak správně zareagovat, aby se „všeználci” z vašeho okolí zdrželi komentářů.

Je sex s ex skutečně výhoda? Možná díky nám zjistíte, že podstupovat tolik rizik vám za těch pár hezkých chvilek nestojí.

Na telefon se podíváme 110x denně. 83 % lidí s mobilem spí a 75 % z nás používá telefon i na wc. Nepřeháníme to už trochu a není čas na digitální detox?

Chcete vychovat zdravě sebevědomé dítě? Jděte na to s 5 P. Naučte ho poděkovat, poslouchat, přemýšlet, prosadit se a pomáhat. Jedině tak se v životě neztratí.

Teploty začínají klesat. Objevte ostrov Fuerteventura, jehož písečné pláže patří k nejkrásnějším v Evropě a teploty tu ani v zimě neklesnou pod dvaadvacet stupňů nad nulou.

Je tu doba dýňová, a tak jsme pro vás připravili báječné recepty, které prostě musíte uvařit a ochutnat!

Čím výš vystoupáte, tím strmější může být pád. Naše příběhy jsou o nejen pádech, které bolely, ale také o tom, že šanci začít znovu a lépe, má každý ve svých rukách.

Objednejte si předplatné a najděte každé nové číslo Světa ženy ve vaší schránce! Nyní pro vás navíc máme voňavý dárek – parfém Oriflame v hodnotě 1100 Kč.