Přejít k hlavnímu obsahu

Svět ženy vyzkoušel jako první peeling bar

Info ikona

Saunování Češi přišli na chuť rychle a velice si oblíbili i speciální tématické saunové ceremoniály, které můžete navštívit po celé České republice. S čím už se ale nesetkáte běžně je peeling bar. Svět ženy byl exkluzivně u otevření prvního peeling baru v České republice a rovnou ho i vyzkoušel.

O dobrých vlastnostech peelingu není třeba dlouze vypisovat. Odstraňuje nám z kůže odumřelé buňky a prokrvuje pokožku. Vybrat ale správnou vůni, vhodné složky a výživné látky je trochu oříšek. Ve Spa & wellness v Aquapalace Praha přišli s revolučním řešením a otevřeli Peeling bar, kde si namícháte vlastní peeling dle svých chutí a potřeb. „Jedná se o unikátní projekt a musím říct, že se zatím těší velké oblibě,“ popisuje manažerka Tereza Poledná a dodává: „Jsme moc rádi, že můžeme tuto službu našim klientům nabídnout jako první. Možnost nepoužívat sériově vyráběné peelingy, ale něco přímo na míru našim potřebám, je obrovský benefit, kteří ocení mnoho z nás.“

Info ikona

Jak to funguje?

Vyberete si, zda váš peeling bude mít za úkol především detoxikovat nebo vyživovat. Poté si zvolíte olejovou složku. Peeling master, tedy osoba, která vám peeling namíchá nebo vám bude asistovat, má na výběr z olejů detoxikačních, výživných a zklidňujících.

Vyberte si vzácný olej

Meruňkový má vysoké regenerační, hydratační a zvláčňující účinky. Avokádový je vhodný pro problematickou pleť nebo arganový, který má hlavním cílem vyhlazení vrásek. Závěrem dodáte do svého peelingu bylinné přísady a hydratační složky a voilá!

Info ikona

Co na to redaktorka

„Musím říct, že už samotná vizualizace peeling baru je krásná. Když člověk vidí všechny ingredience pohromadě, cítí úžasné vůně, má chuť namíchat si peelingů hned několik a ne jeden. Je to opravdu zážitek.“