Přejít k hlavnímu obsahu

Letní trendy 2020: Pastelová manikúra

Info ikona

Mít krásně upravené nehty je důležité pro každou z nás. Letní měsíce přímo vybízí k hravým odstínům a experimentům. Jak o nehty správně pečovat a zároveň být trendy? Vše vám prozradíme!

Jak pečovat o nehty

  • Pamatujte, že na zdravé nehty má neopominutelný vliv životospráva a návyky. Vyvážená strava s dostatečným množstvím živin i kvalitní odpočinek jsou pro zdravé nehty zásadní.
  • Ke klasické péči o nehty přidejte pravidelné používání krému na ruce.
  • Každý večer po koupeli použijte výživu na nehty ve formě masky, krému nebo olejíčku na nehty.
  • Nehty nekousejte. Raději použijte pilník nebo nůžky na nehty.
  • Pokud si lakujete nehty, vybírejte správné barvy laku na nehty. Tmavé odstíny zanechávají někdy po odlakování na nehtech tmavý film, který připomíná špínu.
  • Před lakováním nezapomínejte na podkladové laky, které nehty ochrání.

 

Vyražte na dovolenou nebo prodloužený víkend stylově

Hitem letošního léta jsou rozhodně pastelové barvy a ideálně na každém prstu jiná barva. Že to zní moc bláznivě? Naopak! Pastelové barvy jsou velmi jemné a nebudou výrazně „rušit“ žádný váš outfit.

Info ikona

Je libo ombré nebo barevná francouzská manikúra?

Vytvořte si jedinečné nehty na léto postupným prolínáním tmavého odstínu do světlého! Stačí mít po ruce houbičku na mytí nádobí. Nehty nejprve nalakujte světlým lakem. Poté si z houbičky odstřihněte malý kousek, přeneste na něj štětečkem druhou barvu a aplikujte ji doztracena na špičce nehtu. Pro výraznější efekt použijte dvě vrstvy, které pak ještě přelakujete bezbarvým top coatem, a top nehty 2020 jsou na světě!

Některé inspirace na nehty nikdy nezklamou, jako nesmrtelná francouzská manikúra. Letos budou letní nehty zdobené barevnými konci namísto klasických bílých špiček. V kurzu jsou typicky letní barvy na nehty – neonky.

Zaručenou kvalitou, která přežije i mytí nádobí, úklid a pracovní meetingy, jsou gelové laky na nehty.

Info ikona