Přejít k hlavnímu obsahu

Nápady na nezapomenutelné léto

Info ikona

Léto je konečně tady, i když počasí si s námi zatím trochu pohrává. Letní teploty, opalování a zábava nás letos ale jistě neminou. Pojďme si užít letošní léto naplno a hlavně – strávit skvělý čas se svými nejbližšími. Nemáte kreativní nápady, a přesto chcete zažít něco neopakovatelného? Svět ženy připravil 3 tipy, které učiní vaše léto NEZAPOMENUTELNÝM.

1. Fotografie pro věčné vzpomínky

Kdo by nemiloval alba a prohlížení fotek? Domluvte se s kamarádkami nebo přítelem a vyrazte na společné focení. Nezapomeňte si vyhradit čas, abyste se mohla nachystat, nalíčit a vybrat si správný outfit. I tuhle pasáž můžete spojit s kamarádkou a užít si tak společné odpoledne. Vyberte si vaše oblíbené místo, kde jste se poprvé seznámili nebo zažili něco vskutku výjimečného. Společné focení si rozhodně užijete a zbudou vám vzpomínky na celý život.

Info ikona

2. Piknik snů

Koupit si bagetu, pivo v plechovce a jít si sednout na skálu umíme všichni. Co ale vytvořit piknik snů? Zvolte výjimečné místo a připravte vše do posledního detailu. Zkuste „boho piknik“ a nezapomeňte nachystat nějaký doprovodný program. S kamarádkami si domluvte společné odpoledne na přípravu jednohubek, ovocné mísy a dalších dobrot. Zabalte deky, polštáře, dekorace, světýlka a nějakou společenskou hru nebo můžete třeba vykládat z karet.

Info ikona

3. Poznejte své okolí

Tisíckrát nám hlavou proběhla myšlenka, že se chceme podívat na hrad poblíž nebo nějaké zajímavé místo. Projít se v lese nebo zkusit ferraty. Napište si seznam míst v okolí a plánujte výlety s vašimi přáteli. Nebojte se vytvořit partu a propojit lidi, kteří se nikdy neviděli. Možná pomůžete nějakému osudovému seznámení nebo si jednoduše užijete jen spoustu legrace.

 

Info ikona

Jaké jsou vaše sny, co chcete za léto stihnout? Podělte se s námi a my některý z vašich tipů vyzkoušíme!

Sledujte nás na sociálních sítích
Facebook
Instagram

ČTĚTE TAKÉ:
ZA DOBRODRUŽSTVÍM DO ALPSKÉ PŘÍRODY