Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Jaká budoucnost nás čeká v březnu? Devítka přináší změnu a nečekané zvraty

Info ikona
Placeholder image

Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká v březnu? Součet měsíce a roku dává devítku. Ta nám přináší změny a nečekané zvraty. Vypočtěte si svoje osobní číslo měsíce, které prozradí, jaký bude váš měsíc březen.

Numerologie – předpověď budoucnosti pro měsíc březen

Měsíční numerologickou předpověď je možné rozdělit na kolektivní a osobní. Kolektivní číslo se vypočte tak, že se k číslicím obsaženým v roce připočte číslovka měsíce, tj. 2 + 0 + 2 + 2 + 3 = 9. Kolektivní číslo měsíce ovlivňuje náladu ve společnosti a světové dění. Dotýká se nás všech. Samozřejmě do hry vstupuje ale i tzv. osobní číslo měsíce.

Horoskop: Novoluní připravilo třem znamením zvěrokruhu šanci na nový začátek. Týká se to Ryb i Panny

svetzeny.cz

1. Nejprve sečtěte číslice v datu narození (bez roku). Sčítejte, dokud vám nevyjde jednociferné číslo.
Např. Jste narozeni 16.7.
1 + 6 + 7 = 14
1 + 4 = 5
2. Proveďte součet aktuálního roku
2 + 0 + 2 + 2 = 6
3. Nakonec obě výsledná čísla sečtěte (opět musíte sčítat, dokud nevyjde jednociferné číslo) 5 + 6 = 11
1 + 1 = 2

Devítka přináší změnu a nečekané zvraty

Numerologický součet měsíce března 2022 dává číslo 9. Toto číslo úzce souvisí s duchovními záležitostmi. V tomto měsíci se nevyplatí pouštět se do žádných nových projektů. Není dobré se k něčemu zavazovat, proto pokud je to možné, odložte podpis smluv a právní záležitosti na jindy. Naopak je v tomto měsíci dobré dotáhnout věci, které máte rozdělané. Když propojíme astrologii s numerologií, zjistíme, že devátým znamením je Střelec. Jeho energie je silná a přináší věci, které se stávají globálními fenomény a dotýkají se nás všech. Devítka je spojována s velkými změnami a nečekanými zvraty. Lze očekávat, že měsíc březen bude pro svět v určitém směru přelomový. Toto číslo také souvisí s lidskostí, solidaritou a dobrými skutky. Lidé si budou pomáhat navzájem. Toto číslo dovede lidi semknout.

Jak se spojit se svým andělem strážným? Naučte se posílat mu vzkazy prostřednictvím slov, písní a dopisů

svetzeny.cz

Osobní číslo odhalí, jaká budoucnost vás čeká v březnu

Osobní číslo je důležité z hlediska personalizace, zpřesňuje všeobecnou předpověď. Návod na jeho výpočet naleznete výše.

Číslo 1 se musí připravit na možné setkání s člověkem, který může změnit celý jeho životní směr. Pamatujte ale, že intuice vám radí dobře, poslechněte ji. Mějte sami sebe na prvním místě.

Číslo 2 bude tento měsíc hodně emocionální. Zvýšenou bude mít však nejen citlivost, ale i intuici, dejte na svůj vnitřní pocit. Pozorujte i řeč lidí kolem sebe, nedejte jen na slova. Je to také skvělý čas pro seznamování.

Číslo 3 bude mít v březnu vyšší potřebu komunikace. Budete mít potřebu mluvit, sdílet, vysvětlovat, popisovat a šířit své myšlenky široko daleko. A budete mít spoustu lidí ochotných naslouchat. Hrozí však i kritika a názorové střety.

Ať už dělá číslo 4 cokoliv, jeho zaměstnání bude v následujících měsících v centru dění. Nečekaně se tento měsíc etkáte s blízkým člověkem, kterého jste dlouho neviděli.

Číslo 5 čeká v březnu hned několik změn. Hlavně se to může týkat partnerských vztahů, kde hrozí „ponorková nemoc“ i rozchod.

Číslo 6 stráví více času s rodinou než obvykle. Je to skvělý měsíc pro učení se novým věcem a vzdělávání se.

Číslo 7 v měsíci březnu zpomalí své životní tempo. Uvědomí si, že pro druhé by se rozdalo, ale zapomíná samo na sebe.

Číslo 8 zažije úspěch. Lidem s osobním číslem měsíce 8 se bude dařit více, než původně očekávali.

Číslo 9 bude zvažovat, jestli se posunout dál, nebo ne. Pamatujte, že to není ideální měsíc pro životní změny. Tento měsíc bude více emocionální než obvykle.

Zdroje: Numerology, The Secret of The Tarot

Nejvýbušnější znamení zvěrokruhu? Vztek na uzdě neudrží beran, lev ani štír

svetzeny.cz