Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Novoluní připravilo třem znamením zvěrokruhu šanci na nový začátek. Týká se to Ryb i Panny

Info ikona
horoskop

2. března je opět novoluní. A to ve znamení zvěrokruhu Ryby. Komu přináší nový začátek, se dozvíte v našem článku.

Únor se chýlí ke konci a na obloze jsou přímo vzrušující souhvězdí: 2. března bude opět novoluní - tentokrát ve znamení Ryb. V astrologii představuje novoluní jakýsi reset a nabízí možnost vydechnout, odpočinout si a nabít se novými energiemi. Také dává třem znamením zvěrokruhu jakýsi "nový začátek roku".

Blíženci

Blíženci obvykle neradi ukazují svou emocionální stránku, ale novoluní je činí velmi zranitelnými. Ale má to i svou dobrou stránku, milý Blíženče! Znamení zvěrokruhu se neštítí řešit nepříjemná témata a rovnat konflikty. Novoluní pro Blížence navíc směřuje zaměření na profesní život: Pokud nejste spokojeni se svou současnou situací, měli byste jednat. Šance získat novou práci jsou lepší než kdy jindy.

Panna

Panna by nyní měla být připravena na velké změny ve vztahovém prostředí. Ať už jde o přátelství, obchodní vztahy nebo romantické vztahy: novoluní zajišťuje, že Panny navazují nové známosti a podrobují své stávající vztahy zkoušce. Nyní je důležité poslouchat, co říká srdce!

Ryby

Ryby se často ztrácejí ve svých snech, ale novoluní pomáhá znamení zvěrokruhu dostat se zpět na zem. Ryby získávají bystré vhledy a analyzují svou situaci zcela racionálně. Zároveň probublávají novými nápady a nyní se soustředí na objevování svého pravého já. Možná je čas vydat se v životě zcela novou cestou? Odvaha bude zaručeně po zásluze odměněna.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.