Přejít k hlavnímu obsahu

Březen začíná divoce šťastným novoluním, které mění hru

Info ikona
Novoluní

Na začátek nové kapitoly nemusíte čekat do jara. Zjistěte, co vás čeká.

Každý rok nám sezóna Ryb představuje kluzkou, komplexní atmosféru plnou často protichůdných zážitků: pokračující ospalý, zimní klid, první náznaky jara a očekávání nového astrologického roku, který začne 20. března. Není divu, toto období je tak těžké definovat, protože znamení Ryb je ovládáno Neptunem, planetou snů, kvůli které je těžké poznat, co je skutečné a co ne. Ale počátkem března nás novoluní Ryb povzbudí k tomu, abychom si alespoň ujasnili, jak chceme, aby naše vlastní realita vypadala, abychom stanovili silný, expanzivní záměr.

Tato lunární událost, začínající přesně ve středu 2. března, představuje příležitost zahájit zcela novou rozmarnou, duchovně uspokojující kapitolu ve vašem životě.

Novoluní v Rybách je nápadité a éterické

Novoluní – ke kterému dochází, když se sebevědomé slunce spojí s intuitivním měsícem – vždy představuje měsíční příležitost ujasnit si, jakou novou kapitolu chcete napsat v průběhu příštích dvou týdnů (až do dalšího úplňku). 

 

Na oplátku se můžete soustředit na pronikání do své představivosti, přijímání éterického a mystického a léčení minulosti, abyste mohli plněji přijmout své naděje do budoucnosti.

Jupiter přináší štěstí a mentalitu

Hlavní planetární akce probíhající kolem tohoto nového měsíce Ryb je konjunkce s Jupiterem, největší planetou v naší sluneční soustavě, která v astrologii představuje štěstí a expanzi. Je považována za prospěšnou – planetu s příznivým vlivem – a od konce minulého roku prochází Rybami, je vznešená, což znamená, že je schopna plně projevit své energie. Jinými slovy, Jupiter může přinést ještě větší hojnost a zlepšení, když je v Rybách.

Horoskop: Známe nejlepší páry pro rok 2022 podle hvězd. Panna s Kozorohem tvoří ryzí dokonalost

svetzeny.cz

Uran přináší nečekané – ale v ideálním případě pozitivní – zvraty

Planeta změny, vzpoury, revoluce, v pevném zemském znamení Býk, bude tvořit přátelský sextil k novoluní – a obecněji k Jupiteru. Uran prosazuje změnu, která přichází zcela zčistajasna, průlomy a šokující, elektrizující momenty. Je to všechno o tom, jak se postavit proti konvencím a jednat nezávisle, a může vyvstat na povrch mnoho nervózní energie.

Ve hře jsou také Venuše, Mars a Pluto

V době novoluní budou Venuše, planeta lásky, Mars, planeta sexu, a Pluto, planeta síly, téměř v konjunkci s Kozorohem, pracovitým zemským znamením. Toto planetární trio podněcuje úvahy o našich vztazích, energii, dynamice síly a kreativitě. Budete si chtít být jisti, že vše, co nyní začnete, je v souladu s vašimi hodnotami, zesiluje vaši energii a umožňuje vám zachovat – ne-li posílit – vaši osobní sílu.