Přejít k hlavnímu obsahu

Nikdo nemládne. Rok 2023 přinese řadě celebrit životní jubileum. Kdo sfoukne 60 svíček na dortu?

Info ikona
Brad Pitt

Čas neúprosně běží, a ačkoliv známe naše oblíbené hvězdy z filmů, kde vypadají pořád stejně, realita je jiná. Řada oblíbených hvězd v roce 2023 oslaví šedesát let. Kdo na to nevypadá a komu byste hádali klidně i víc?

Dort se šedesáti svíčky čeká v roce 2023 hned na několik světových hvězd. Hádali byste Pittovi nebo Deppovi šedesát? Kdo další oslaví stejné kulaté narozeniny?

Brad Pitt

Fešák, který si po světě získal miliony fanynek, ale i fanoušků. Filmová ikona se narodila 18. prosince ve znamení Střelce a svoje kulatiny tedy oslaví až ke konci roku 2023. Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.
Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. 

Johnny Depp

O pár měsíců starší Johnny Depp se narodil 9. června ve státě Kentucky. Vlastním jménem John Christopher Depp II neměl příliš hezké dětství. Měl sice oporu, svého bratra Dannyho Deppa a svou sestru Dembrowski, ale i tak to nepomohlo k jeho šťastnému dětství. Matka, Betty Sue, se živila jako číšnice. Otec pracoval jako inženýr, a kvůli tomu se museli Deppovi neustále stěhovat. Díky tomu mladý Johnny navštěvoval spoustu škol. A toto všechno, do toho zápletky rodičů, kteří se stále hádali, Johnnyho dovedlo až ke drogám. Před tím, než se jeho rodiče, když mu bylo 15 let, rozvedli, koupili mu kytaru, aby se věnoval namísto drog hudbě.

Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti! Milého dědečka ale nečekejte

Hvězda Crocodile Dundee Paul Hogan byl spatřen asi poprvé po více než roce, když vyřizoval pochůzky ve své „zločinecké“ a „bezdomovecké“ čtvrti v Los Angeles. Alespoň tak ji on sám nazývá. Mezi nejmilejší vysloužilé herce ovšem nepatří.
svetzeny.cz

Lisa Kudrow

30. 7. v Kalifornii se narodila hvězda seráilu Přátelé, který ji proslavil po celém světě. Lisa vyrůstala v Tarzana v Kalifornii. Její otec Lee Kudrow je lékař a matka Nedra Kudrow pracovnice v cestovní kanceláři. Už na základní škole se Lisa začala zajímat o herectví. Po dokončení střední školy "William Howard Taft“ v roce 1981, kde ve chvílích volna hrála tenis, začala navštěvovat Vassar College v New Yorku s hlavním zaměřením na Biologii. Tuto školu ukončila v roce 1985 a věřila, že uskuteční kariéru v lékařském výzkumu spolu se svým otcem v Los Angeles.

Seal

Londýnská mega star Seal, který se narodil 19. února, taktéž oslaví 60. narozeniny. Zpěvák nigerijsko - brazilského původu má skutečné jméno Sealhenry Samuel. Vystupovat začal už jako 11-letý školák a do hledáčku médií se dostal také díky manželství s modelkou Heidi Klum.

Helen Hunt

Šedesátku v červnu oslaví i oblíbená herečka Helen Hunt. Otec úspěšný režisér, matka umělecká fotografka. Na výběr malá Helen moc neměla. O divadle snila už v šesti, ještě před pubertou hrála ve filmu. Na natáčení ale odjakživa chodila jako do továrny. Je to práce jako každá jiná, říkávala vždycky.

Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa: Podívejte se na její fotky z mládí

Stařenka z filmu Titanic se vryla do paměti snad každému fanouškovi tohoto filmu. Její představitelkou je Gloria Stuart, herečka, která ve své době rozhodně patřila mezi nejkrásnější ženy světa. Jaký byl její životní příběh?
svetzeny.cz

Quentin Tarantino

Legendární režisér je synem italoamerického herce a zdravotní sestry s irskou a indiánskou krví. Od konce 60. let vyrůstal s matkou a s otčímem poblíž Los Angeles. Nedokončil střední školu a začal pracovat ve videopůjčovně, kde se pilně věnoval filmovému samovzdělávání. Svoje narozeniny oslaví 27. března 2023.

Brigitte Nielsen

Bývalá manželka Sylvestera Stallonea se narodila 15. července 1963 v dánském městě Rodovre. Její pravé jméno zní Gitte Nielsen. Její matka byla knihovnice a otec inženýr. Již od dětství toužila po umělecké kariéře. V roce 1979 se přestěhovala do Francie a po nějaké době také do Itálie, kde zahájila svojí úspěšnou kariéru modelky. Předváděla pro takové lidi, jako jsou Giorgio Armani nebo Gianni Versace.

Kdo oslaví příští rok šedesáté narozeniny?
Zdroj článku