Přejít k hlavnímu obsahu

Existuje rychlé řešení zánětu močových cest

Nesedat si na studená místa a důkladně se oblékat. To jsou rady, které napadnou většinu lidí v souvislosti s rizikem zánětu močových cest. Prochladnutí totiž vytváří vhodné podmínky pro jeho vznik a rozvoj. Co ale dělat, když už se mu nedá zabránit?

První příznaky jsou tady

Infekce, která zasahuje močový měchýř je velmi nepříjemná a bolestivá. „Ještě horší alternativou je však zánět, který může napadnout ledviny. V takovém případě je nutná okamžitá návštěva lékaře, vyšetření a nasazení nezbytných antibiotik. Ačkoli antibiotika zabíjejí i tělu prospěšné bakterie, jsou v takovýchto případech jedinou možností, jak šířící se infekci zastavit,“ vysvětluje urolog MUDr. Vladimír Lenko, PhD., FEBU. Mezi nejčastější signály zánětu močových cest patří nutkavá potřeba k močení doprovázená pocitem nepříjemného pálení či řezání a také krev v moči. V takovém případě je potřeba rychlá pomoc.

Znáte sílu brusinek?

Kanadské brusinky jsou oblíbenou přírodní „superpotravinou“. Kvalitní výtažky z tohoto ovoce jsou charakteristické vysokým obsahem proanthokyanidinů, tedy fenolických sloučenin v tom správném poměru a množství. Právě Extrakt z kanadských brusinek doplněný o vitamin D, který podporuje obranyschopnost organismu, a o výtažek ze zlatobýlu obecného můžeme najít v doplňcích stravy Urinal Akut. Ten je skvělou volbou pro podporu zdraví močových cest a vylučování. V prvních dvou dnech obtíží je vhodné užívat společně s Urinalem Akut také Urinal Express pH, který zmírňuje  počáteční nepříjemné pocity pálení a řezání. Oba produkty je navíc možné kombinovat s klasickou léčbou zánětů močových cest včetně antibiotik.

Chcete být na nepříjemný zánět připraveni, když vás nečekaně zastihne? V takovém případě se vám bude hodit mít Urinal Akut vždy doma po ruce. Zasoutěžte si s námi a můžete vyhrát jeden z pěti balíčků, které obsahují Urinal Akut i Urinal Express pH. Soutěž probíhá od 17. 2. 2020 do 24. 2. 2020. Stačí jen zodpovědět otázku a těšit se na výhru!

2 slides, created on 12/Feb/2020 - 12:21:50