Promotion
Promotion
Promotion

Prosincový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Panny čeká nový začátek, Váhy budou zběsile utrácet

Promotion
Promotion

Vstupujeme do období ohnivého Střelce

Dne 23.11. vstoupí Slunce do znamení ohnivého Střelce. V tomto znamení setrvá až do 21. prosince. Střelcům vládne planeta Jupiter, jejíž vliv způsobuje, že pod taktovkou Střelce má vše větší efekt než kdy jindy. Slunce ve Střelci s sebou nese nespoutanou, hravou, vášnivou a dobrodružnou energii. Vlivem postavení planet můžeme být v tomto divokém období ráznější, než v minulých měsících. Je možné, že v prosinci odejdete z práce, která vás už dlouho nebavila nebo dáte sbohem partnerovi, který odmítá na vztahu pracovat.

Skvělým časem pro změny bude zatmění Slunce, které nastane 4. prosince. V tento čas můžete začít novou fascinující kapitolu svého života. Dalším důležitým datem je úplněk, který nastane 18. prosince ve znamení Blíženců. Určitě se o něm dozvíte více v článku, který vyjde v prosinci, ale už teď vám můžeme prozradit, že prim bude v tento den hrát komunikace. Ta ostatně bude velmi důležitým tématem od 24. listopadu do 24. ledna. Postavení planety Merkur vlivní to, jakým způsobem se mezi sebou bavíme.

Střelec
Info ikona

Pod vlivem Slunce ve Střelci lze očekávat přímou, otevřenou a v některých případech i drzou komunikaci. Važte v tento čas svá slova. Odvážnější prý dle astrologů v tento čas budeme i v oblasti sexu. Prý nám ale také hrozí lehkovážnost a podlehnutí pokušení. Důležité je také zmínit vliv planety Neptun, která má moc zatemnit naši mysl. V prosinci nám pod jejím vlivem některé úkoly budou připadat matoucí a náročné. Můžeme se dokonce cítit ospalí a nemotivovaní. Nedorozumění mohou nastat i ve vztazích.

Horoskop pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Astroložka Catherine Goshen na svém Youtube kanálu zveřejnila prosincovou předpověď budoucnosti pro všechna znamení zvěrokruhu.

Berani podle ní ukáží, jak extrémně odolní jsou. Zatímco ostatní padají únavou, jim ohnivá energie Střelce svědčí. Podpořte svého partnera v kariérním úsilí, má šanci na přidání či vyšší plat. V prosinci je ideální čas na odpočinek, dopřejte si dovolenou.

Býci mají v prosinci šanci zazářit. Konečně najdou rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem. V prosinci se jim naskytne příležitost cestovat, měli by jí využít.

Blíženci by si v první polovině měsíce měli odpočinout, nebuďte na sebe tak tvrdí. V druhé polovině měsíce je čeká řada setkání, budou v jenom kole. Obvykle se ve společnosti cítí jako ryba ve vodě, tentokrát však nebudou mít náladu se bavit.

Raci první polovinu měsíce zasvětí buď času strávenému s rodinou nebo kreativnímu projektu, každopádně se budou skvěle bavit. V druhé polovině měsíce budou pomáhat druhým.

Lvi v první polovině měsíce úspěšně završí projekty, na kterých dlouhodobě pracovali. V druhé polovině měsíce je čeká odměna za tvrdou práci.

Pro Panny bude prosinec měsícem nových začátků. Může se to týkat maličkostí jako vytřídění šatníku, ale i mnohem podstatnějších věcí v životě.

Váhy se v prosinci naučí leccos nového. Tuto dovednost uplatní v praxi. Je možné, že budou muset změnit styl komunikace. Je třeba, aby si Váhy daly pozor na to, kolik utratí o Vánocích, snadno se stane, že překročí svůj rozpočet.

Pro Štíry to bude skvělý měsíc. Je možné, že přehodnotí svůj přístup k přátelům nebo penězům. Dostanou šanci si o svátcích vydělat peníze navíc, ale měli by si dát pozor, aby je obratem neutratili za zbytečnosti.

Střelcům se bude dařit, nastává jejich období. V prosinci se odstřihnou od všeho, co je tíží a dělá nešťastnými. Nebudou se bát udělat radikální krok. Poté je čeká nový a lepší začátek.

Kozorozi budou v prosinci zmatení a nejistí. Budou tápat buď v práci nebo se objeví nejasnosti ohledně jejich přátel. Už potřebují dát si od všeho pauzu a na chvíli vypnout. Objevují se u nich i obavy o finanční stabilitu.

Vodnáře čekají kariérní změny. Pokud se s někým v prosinci seznámí, budou tento vztah tajit. Ukáže se to jako správná věc. Měli by si střežit své soukromí.

Ryby by měly zapřemýšlet nad tím, které věci v květnu tohoto roku nedokončily. Teď se jim vše totiž vrátí, bude potřeba, aby tyto záležitosti uzavřely.

Zdroj: Shape, Astroložka Catherine Goshen

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion