Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Co muži dle astrologie nesnášejí na ženách? Blížencům neskákejte do řeči, Pannám vadí arogance

Info ikona
Snaha o polibek

Co muži dle astrologie nesnáší na ženách? Každé znamení zvěrokruhu má jiné požadavky na svého partnera. Blížencům byste neměli nikdy skákat do řeči, Pannám zase vadí arogance. Které věci nemohou vystát ostatní znamení zvěrokruhu?

Berani se nenechají spoutat

Muži ve znamení Berana jsou nespoutaní a nenechají si od své drahé polovičky diktovat, co mají dělat. Ve vztahu bývají dominantní. Nesnášejí faleš a přetvářku, naopak si je získáte svou upřímností. Nikdy je nenechte čekat, Berana to urazí.

Býka rozzuří, když budete flirtovat s někým jiným

Pokud chcete Býka opravdu vytočit doběla, tak před ním flirtujte s někým jiným nebo začněte mluvit o svém ex či novém pohledném kolegovi. Býci jsou extrémně žárliví a majetničtí, tohle opravdu vidět a slyšet nechtějí.

Blížencům neskákejte do řeči

U Blížence si to pokazíte, pokud mu budete skákat do řeči. Toto znamení miluje komunikaci a v momentě, kdy jej přerušíte, může se dokonce i urazit. Monology Blíženců někdy trvají dlouho, proto vedle sebe Blíženec potřebuje trpělivého posluchače.

Zbavte se negativní energie: Retrográdní Merkur vnáší do našich životů chaos. Čelit mu můžete volbou slov i spojením s přírodou

svetzeny.cz

Raci nesnášejí kritiku

Raci jsou si sami sebou nejistí a také to bývají citlivé duše. Nesnášejí kritiku, i když je mnohdy otrávená. Neumí uznat svou chybu. Patrně s vámi přestanou mluvit, pokud se do nich „pustíte“ a něco jim vyčtete. Také odsuzují nemorální chování a jakýkoliv druh násilí.

Lvi chtějí mít veškerou vaši pozornost pro sebe

Lvi bývají ješitní a můžete jim pochroumat ego v momentě, kdy pozornost věnujete komukoliv jinému než jim. Rozhodně nikdy nechvalte jiné lidi ve Lvově přítomnosti, začne žárlit a bude se cítit uražený.

Pannám vadí arogance

Ačkoliv jsou Panny pracovité a mnohdy úspěšné a třeba i bohaté, nerady to dávají na odiv. Muži narození v tomto znamení nesnášejí arogantní ženy, které se chvástají svými úspěchy a opovrhují druhými. To je zaručeně odradí.

Váhy odradí hádavá povaha

Váhy jsou znamením zvěrokruhu, které bytostně touží po harmonii. Pokud mužům narozeným v tomto znamení něco vadí, je to hádavá a konfliktní povaha ženy. Stejně jako Pannám jim vadí arogantní lidé. Nesnášejí, když je na ně vyvíjen nátlak.

Štíři nesnášejí nezodpovědnost

Štíři mají nízkou míru tolerance nezodpovědnosti. To platí i pro výběr partnerky, muž – Štír chce mít po svém boku spolehlivou ženu. Štíři jsou velmi dobří v rozpoznání lži, nikdy se je nesnažte oklamat, to byste u nich klesli.

Horoskop: Pokud vás ovládá únava a špatná nálada, mohou za to hvězdy. Střelci i Váhy mají tento týden omluvenku

svetzeny.cz

Střelcům nerozkazujte

Pokud něco znamení Střelce nesnáší, jsou to rozkazy a zákazy. Toto omezování si Střelec líbit nenechá, radši „půjde o dům dál“. Nesnažte se Střelce k sobě připoutat, je to předem prohraný boj. Tento muž chce být svobodný a straní se závazků.

Kozoroha nejvíc odradí lenost

Pokud muže – Kozoroha něco odrazuje, jsou to nulové ambice a lenost. Sám míří vysoko a chce mít po svém boku partnerku se stejnými cíli. Také je Kozorohovi proti srsti neupřímnost a přetvářka. Nehrajte si před ním na něco, co nejste.

Nechtějte Vodnáře měnit

Vodnáři jsou sví – svobodomyslní, excentričtí a rádi vybočují z davu. Nepokoušejte se chtít Vodnáře změnit, narazíte.

Ryby se nenechají využívat

Pro muže ve znamení Ryb skončíte ve chvíli, kdy zjistí, že jste falešní a hrajete na něj divadýlko. Ryby jsou znamením, které se může spolehnout na svou intuici. Nevyplatí se být k nim neupřímní. Jsou také velmi citlivé a emotivní. Nenávidí lhaní a rozhodně si nenechají byť slovně ubližovat.

Zdroj: Zodiac Shine

Horoskop: Známe nejlepší destinace pro rok 2022 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Střelec zatouží po dálkách, Býk po Islandu

svetzeny.cz