Přejít k hlavnímu obsahu

Letní restart lásky: Zažeňte nudu a stereotyp!

Čas prázdnidnin a teplých letních večerů je přímo stvořený pro romantické chvíle a připomenutí si vaší lásky, kterou možná zastínil každodenní stereotyp a nuda. Oživte svůj vztah a využijte čas prázdnin, abyste v něm znovu zažehli lásku a vášeň! Poradíme vám, jak na to.

Máte pocit, že jste se po tolika letech s partnerem od sebe nějak vzdálili? Nic není ztraceno! Na každém vztahu se musí pracovat, ale odměnou vám bude vskříšení vaší lásky a prožití krásných společných chvílí. A to za to přece stojí!

1. Zavzpomínejte na časy,

kdy jste byli bez závazků. Oprašte zájmy, které vás spojovaly. Nezáleží, zda spolu zdoláte skálu, vymalujete byt, nafotíte si akty nebo půjdete tančit. Důležité je, aby vás to oba bavilo.

2. Pusťte svého partnera

do okruhu svých vlastních zájmů. Nemusí s vámi hned začít běhat nebo háčkovat, ale měli byste alespoň trochu sdílet to, co vás naplňuje a dělá vám radost. 

3. Manželský sex je oblastí,

kde se stereotyp projevuje snad úplně nejvíc. Už jen fakt, že děti jsou daleko, mívá afrodiziakální účinky. Využijte toho, že se můžete milovat i v jiném čase a na jiných místech než obvykle. Odhoďte konečně stud a začněte trochu experimentovat.

4. Nemusíte řešit hlídání, 

večery patří jen vám a byl by hřích trávit je u televize. Zajděte si na večeři ve dvou, uspořádejte večírek pro kamarády, jděte do kina, na koncert, nebo vyrazte na romantickou večerní procházku.

5.Objevily se ve vašem vztahu trhliny?

Snažte se oba, aby vám spolu bylo dobře, a případné problémy neodkládejte. Vyřešte je dříve, než se potomci vrátí domů. Děti potřebují k životu harmonické prostředí stejně jako vodu a vzduch.

6. Kvůli dětem

obvykle šetříme kořením. Překvapte miláčka a odvažte se při vaření. Inspirujte se thajskou kuchyní a potěšte jeho chuťové pohárky pikantní lahůdkou. Láska prostě prochází žaludkem, na tom se nikdy nic nezmění. 

7. Jděte spolu na rande

Místo vyzvedávání dětí ze školy a ze školky si dejte schůzku na oblíbeném místě, stavte se na kávu nebo na skleničku dobrého vína. Když ne rovnou manželství, tak minimálně váš den tím získá úplně jinou dimenzi.