Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Štěstí se tento týden usměje na Panny, Berani ostrouhají

Měli jste v poslední době smůlu? Nic, čeho jste se dotkli, nefungovalo? Možná je tomu teď konec! Protože pro tři znamení zvěrokruhu bude druhý srpnový týden velmi zvláštním časem. Štěstí už klepe na dveře!

Přichází doba sklizně, a to ve všech směrech. Když už jsme u doby sklizně: konečně jsou tady sladké dny plné odměn pro tři konkrétní znamení zvěrokruhu. Týdenní horoskop prozradí, která znamení zvěrokruhu se mohou těšit na plodný týden.

Panna

Tento týden nemusíte dělat vůbec nic, štěstí si k vám cestu najde tak či onak. Dny jako tyto nutí i skeptické Panny, jako jste vy, věřit na zázraky. Vše funguje jako hodinky. Jste povýšeni, vaše hledání bytu se konečně zdá být úspěšné a dokonce i láska znovu ukazuje známky života. Jen se pohodlně usaďte a užívejte si to!

Vidíte jít koně dopředu, nebo dozadu? Optická iluze odhalí, zda máte dominantní pravou, nebo levou hemisféru

Dovedete odhadnout, kterou mozkovou hemisféru máte dominantní? Napoví vám video, ve kterém se stačí zadívat na koně. Vidíte jej jít dopředu, nebo dozadu? Dle toho zjistíte, jaká hemisféra mozku je s velkou pravděpodobností ta dominantní a co to znamená.
svetzeny.cz

Kozoroh

Štěstí vám možná nespadne do klína jako Pannám, ale hvězdy jsou vám také nakloněny. Nenechte se v křeči! Tlak, který na sebe tento týden vyvíjíte, je zbytečný a nebude vám k ničemu. Uvolněte se a zjistíte, že vše do sebe dokonale zapadne.

Lev

Tento týden na vás čeká velmi zvláštní energie. Jediné, co musíte udělat, je využít superschopnosti, které vám dává Slunce, Venuše a Jupiter. Nenechte si tuto příležitost ujít, ale chopte se jí a osvoboďte se od těžkostí, které si s sebou tak dlouho nosíte.

Zdroj: Freundin