Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 14. do 20. srpna: Raky potrápí bolesti, Lvy zase žaludeční potíže

Info ikona
Horoskop

V minulém týdnu došlo díky astrologické předpovědi k mnoho stresujícím situacím či výrazným změnám. Tento týden je na čase odpočívat a napravit škody způsobené na duševním i fyzickém zdraví. Zjistěte, jakou předpověď zdraví vašemu znamení přináší vesmír na týden od 14. do 20. srpna.

Horoskop podle tibetských mnichů: 12 znamení předurčí vaši životní cestu i charakter

svetzeny.cz

Info ikona
Aries

Beran

Vaše zdraví čelilo v uplynulých dvou týdnech stresovým situacím. To vás mohlo dostat do problémů na delší dobu. Budete se cítit osaměle a možná budete chtít trávit více času daleko od domova. Tento týden si dávejte velký pozor na to, co jíte, jelikož se u vás mohou vyskytnout žaludeční potíže. Kromě toho existuje možnost komplikací s krevním tlakem, nezapomeňte se tedy podívat, kdy máte nejbližší preventivní prohlídku u svého lékaře.

Býk

Můžete se cítit vystresovaní a vyčerpaní kvůli nadměrnému přemýšlení a pracovnímu vytížení. Můžete trpět bolestmi nohou, dopřejte si proto masáž nebo lázeň. Jóga a meditace vám pomohou se vyrovnat s jakýmikoli úzkostmi. Tento týden můžete pocítit problémy se zrakem, nesnažte se o samoléčbu a navštivte odborníka.

Blíženci

Kvůli stresu, který zažíváte od začátku měsíce, jste se občas přejídali a teď vás mohou trápit kila navíc. Zkuste se proto soustředit na zdravou stravu a jídlo si více vychutnávejte. Dávejte pozor na všelijaké nástrahy, jelikož máte tento týden vyšší pravděpodobnost úrazu.

Rak

Na začátku měsíce vás mohly trápit bolesti zad a kolen, tento týden mohou bolesti ještě zesílit, proto zkuste bolesti ulevit cvičením a dbejte na správnou výživu, bolest by měla postupně odeznít. Vyhýbejte se ledovým nápojům, jelikož jste nyní více náchylní k angíně.

Zjistěte, jaké jste znamení podle druidského horoskopu a co o vás prozradí. Jasan je okouzlující, Vrba je velmi inteligentní a kreativní

svetzeny.cz

Info ikona
Leo

Lev

Kvůli konzumaci špatně uskladněného jídla můžete pocítit nepříjemné žaludeční potíže, pečlivě si proto vybírejte restaurace, kam se půjdete najíst. Udržujte si odstup od alkoholu a naplánujte si cvičební rutinu, abyste posílili své zdraví.

Panna

V případě jakýchkoliv zdravotních komplikací kontaktujte svého lékaře, protože i lehká nedbalost může vést k velkým potížím. Můžete se cítit vystresovaní a vyčerpaní kvůli nadměrnému pracovnímu vytížení, zkuste se odreagovat obyčejnou chůzí, nebo se věnujte meditaci.

Váhy

Pokud vás už několik let trápí nějaké neustupující zdravotní potíže, tento týden je načase je konečně začít řešit. Najděte si odborníka a domluvte si u něj termín zdravotní prohlídky. Pokud můžete, vyhněte se tento týden cestám na delší vzdálenosti, mohly by u vás způsobit deprese nebo migrény.

Štír

Je možné, že se opět ozve zdravotní problém, který vás v minulosti již párkrát potrápil. Pokud plánujete vyrazit na dlouho cestu, nezapomeňte si s sebou přibalit balíček první pomoci a dávat na sebe během cesty pozor.

Špatná energie: Vstup do domu ovlivňuje váš život. Jak snadno prostor vyčistit podle feng shui

svetzeny.cz

Info ikona
Střelec

Střelec

Tento týden se u vás mohou objevit nepříjemné žaludeční potíže. Důvodem může být i stres nebo problémy s krevním tlakem. Je pravděpodobné, že vás čekají vyšší výdaje za vaše zdraví, ale rozhodně na sobě nešetřete.

Kozoroh

Vaše zdraví bude procházet řadou vzestupu a pádů, ničeho zásadního se však nejspíš obávat nemusíte. Udržujte se v kondici pravidelným cvičením a vyváženou stravou.

Vodnář

Je možné, že cítíte málo energie a vitality. Na vině může být nezdravý životní styl, zkuste se proto zaměřit na kvalitní spánek, zdravé jídlo a udělejte si každý den alespoň chvilku na cvičení. Při cestování buďte opatrní, hrozí vám menší úrazy.

Ryby

Dlouhodobé zdravotní problémy by měly být konečně vyřešeny do konce měsíce. Pokud vás trápí bolesti zad či kloubů, začněte tento týden s pravidelným cvičením, které vám od bolestí uleví. Dejte si pozor na množství malých svačinek přes den, abyste neměli překyselený žaludek.

 

Zdroj: Pankaj Khanna