Přejít k hlavnímu obsahu

Zjistěte, jaké jste znamení podle druidského horoskopu a co o vás prozradí. Jasan je okouzlující, Vrba je velmi inteligentní a kreativní

Druidská astrologie má téměř 7 tisíc let starou tradici. Druidové byli považováni za moudré „vědce“ galského období, kteří měli za úkol dohlížet na božské záležitosti. Jejich astrologie je silně spjata s přírodou, ročními obdobími a má celkem 13 znamení. Zjistěte podle data narození, které je to vaše a co o vás může prozradit.

Nejhorší páry podle zvěrokruhu: Patří sem Rak a Vodnář či Panna a Střelec

Zjišťovali jste někdy, jak dobře se k sobě s partnerem hodíte na základě astrologie? Jsou totiž páry, kterým hvězdy nepřejí. Patří mezi ně třeba Rak a Vodnář nebo Panna a Střelec. Které další kombinace jsou nevhodné?
svetzeny.cz

Bříza (24. prosince – 20. ledna)

Podle učení druidů malé břízy rostly, když hledaly světlo. Stejně tak i lidé v tomto znamení jsou velmi motivovaní a ambiciózní. Často se jedná o rozené vůdce - odolné a schopné jedince, které jsou schopní sjednotit ostatní díky svému šarmu. Lidé v tomto znamení bývají ctižádostiví, hrdí a vybíraví. Většinou jsou nohama pevně na zemi a věci neponechávají náhodě.

Jeřáb (21. ledna – 17. února)

Lidé narození v tomto druidském znamení jsou známí svým filozofickým a vizionářským duchem. Jsou to kreativní a originální lidé s jedinečnou vnitřní vášní a hlubokou motivací. Mají mimořádnou schopnost transformovat energii i v těch nejnapjatějších situacích a mohou díky své povaze výrazně ovlivňovat své prostředí.

Jasan (18. února – 17. března)

Podle druidské astrologie jsou lidé v tomto znamení okouzlující, nápadití a umělečtí. Mezi jejich talenty patří umění, psaní, věda a spiritualita. Bývají často ovlivnitelní a nechávají se unášet událostmi. Zároveň však vynikají nadprůměrnou vnímavostí a bystrostí.

Olše (18. března – 14. dubna)

Podle druidské astrologie jsou lidé v tomto znamení vášnivě zapálení při cestě do svého cíle a během své cesty často strhnou i lidi kolem sebe. Jsou to milí lidé, se kterými je snadné mluvit. Díky jejich odvaze a soutěživosti bývají vynikajícími rodiči, vůdci či podnikateli. Nechybí jim ani dostatek sebevědomí.

Poslední superúplněk tohoto roku nastane 11. srpna: Která znamení ovlivní nejvíce? Nepředvídatelný Uran může přinést bláznivá rozhodnutí

Slunce se dostalo v poslední době do centra pozornosti a období léta vrcholí ve Lvu. Poslední superúplněk letošního roku nastane 11. srpna a přinese temperamentní pocit nezávislosti. Díky blízkosti Měsíce k Zemi se také bude jevit jako neobyčejně velký úplněk. V tomto nezvykle osvětleném lunárním okamžiku vás čekají velké změny.
svetzeny.cz
Info ikona
Druid

Vrba (15. dubna – 12. května)

Ti, kdo se narodili v tomto druidském znamení, jsou podle druidů kreativní, inteligentní, intuitivní a realističtí. Vrby milují učení a často hledají nové vědomosti, což z nich dělá výborné učitele. Také jsou tito lidé emocionálně velmi silní a každý okamžik si dokážou naplno vychutnat.

Hloh (13. května – 9. června)

Lidé v tomto znamení mají tendenci na sebe brát podobu ostatních znamení druidského horoskopu. Jsou to velmi vášniví, kreativní a zvědaví lidé, i když je to občas dostane do potíží. Obvykle ostatní nesoudí, což z nich dělá skvělé posluchače a přátele.

Dub (10. června – 7. července)

Toto znamení je podle druidského horoskopu silné, ochranitelské, velkorysé a povzbuzující. Lidé v tomto znamení bývají optimističtí, touží po velké rodině a chtějí se podílet na jejich komunitě. Také jsou hrdí a rádi se povznáší nad banálními a průměrnými záležitostmi. Jejich vynalézavost je nutí neustále hledat vyšší cíle.

Cesmína (8. července – 4. srpna)

Lidé v tomto znamení jsou vznešení a přirození vůdci, kteří vždy uvítají ve svém životě výzvu. Bývají soutěživí, ambiciózní a velmi sebejistí, často také podporují své okolí. Obvykle usilují o uznání a jejich odhodlání jim přináší pracovní úspěchy.

Líska (5. srpna – 1. září)

Podle druidské astrologie jsou lidé v tomto znamení inteligentní, organizovaní, praktičtí a vynikají skvělou pamětí. Potřebují být vždy dobře informovaní a jejich specializací jsou čísla, věda a analýza. Lísky bývají přemýšlivé, někdy až dokonce obsedantně. Mají nevšední charisma, okouzlující charakter a zvláštní dar velení.

Horoskop podle tibetských mnichů: 12 znamení předurčí vaši životní cestu i charakter

Tibetská astrologie je na světě už stovky let a její základ tvoří rok ve kterém jste se narodili. Podobná se čínskému horoskopu a i když jde o myšlenky a poselství, které psali mniši z tibetských chrámů, před mnoha lety, jistý klíč v nich můžete najít i pro dnešní dobu. Letošní rok je rokem Tygra a je považován za dobu nových začátků.
svetzeny.cz
Info ikona
Vinná réva

Vinná réva (2. září – 29. září)

Druidové věřili, že lidé narození v tomto znamení jsou proměnlivé a měnící se osobnosti – stejně jako roční období. Jsou to lidé, kteří jsou nepředvídatelní a občas nerozhodní. Jsou to zároveň svědomití lidé, kteří chtějí porozumět detailům všeho.

Břečťan (30. září – 27. října)

Lidé v tomto znamení jsou považováni za soucitné, loajální a štědré bytosti, které jsou sladké, vtipné a charismatické. Tito lidé jsou elegantní zejména díky své schopnosti překonávat ladně překážky s neutuchající energií. Jsou inteligentní, moudří a umí hrát mnoho rolí s velkým talentem, jejich slabinou je však to, že potřebují ostatní.

Třtina (28. října – 24. listopadu)

Lidé v tomto znamení dokážou dokonale udržet jakékoliv tajemství, zároveň však sami rádi odhalují pravdu. Tito lidé milují pikantní příběhy, skandály, legendy či konspirace, což jim poskytuje ideální profil pro novináře či detektivy.

Bez (25. listopadu – 23. prosince)

Podle druidské astrologie jsou lidé v tomto znamení svobodní duchové a hledači emocí. Mohou se zdát společenští, ale bývají sebestřední, přemýšliví a filozofičtí. Baví je mít pravdu a jsou předurčeni k předávání zkušeností druhým, i když sami potřebují najít rovnováhu mezi nadšením a moudrostí.

 

Zdroj: MagicHoroscope