Přejít k hlavnímu obsahu

Grafička propůjčila celebritám kouzelný vzhled: Podívejte se, které slavné osobnosti se proměnila na pohádkové bytosti

Info ikona
Pohádky

Talentovaná grafička Helen Morgun tvoří nádherné portréty celebrit, které proměňuje na známé pohádkové postavy. Podívejte se na to, jak si pohrála s vzhledem Amandy Seyfried, Amber Heard, Lily Collins a Jasona Momoy.

Amanda Seyfried jako Locika

Z půvabné herečky Amandy Seyfried se stala Locika z filmu Na vlásku. Jedná se animovaný snímek z produkce Disney, který je inspirovaný pohádkou bratří Grimmů Locika. Film se však knižní klasiky striktně nedrží, pouze z ní vychází. Zatímco v originále byla Locika prostého původu, ve filmu je dcerou královského páru, kterou unese zlá čarodějnice a zavře ji do věže, odkud zdánlivě nemá Lociku žádnou šanci se dostat. Zde tráví všechen svůj čas s domácím mazlíčkem chameleonem Pascalem. Vše se změní, když se ve věži snaží ukrýt Flynn – zlodějíček, který prchá před královskými vojáky. Pokud by se někdy měla natáčet hraná verze pohádky, Amanda Seyfried by byla ideální kandidátkou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Fešák Pierce Brosnan sdílel poctu své manželce k výročí. Podívejte se na dojemnou fotku, jak spolu dvojice stárne

20. výročí svatby! Tím se pyšní herec Pierce Brosnan a jeho manželka Keely Shaye Brosnan. Co herec napsal, a jakou fotku sdílel k tomuto významnému dni? Možná vás bude i zajímat, co je recept na šťastné a dokonalé manželství jako mají právě oni dva. Víme všechno!
svetzeny.cz

Amber Heard jako Alenka v říši divů

Talentovaná grafička Helen Morgun si pohrála i se vzhledem herečky Amber Heard. Proměnila ji v Alenku v říši divů. Tento příběh byl už několikrát zfilmován, knižní originál napsal britský spisovate Lewis Carroll. Zajímavostí je, že kniha byla původně napsána pro malou holčičku jménem Alice Liddell. Ta se stala autorovou předlohou pro postavu pohádkové Alenky. Lewis Carroll ve své knize vytvořil fantasy svět plný zvláštností. V roce 2010 byl natočen film na motivy této knihy, hlavní postavu Alenky si tehdy zahrála Mia Wasikowska, Kloboučníka ztvárnil Johnny Depp a Srdcovou královnu Helena Bonham Carter. Film slavil úspěch, a tak se dočkal pokračování s názvem Alenka v říši divů: Za zrcadlem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Lily Collins jako Sněhurka

Herečka Lily Collins si Sněhurku zahrála ve stejnojmenném filmu v roce 2012. Zlou královnu tehdy ztvárnila Julia Roberts. Jednalo se o moderní verzi pohádky, umělkyně Helen Morgun si zde pohrála s ikonickým vzhledem Sněhurky z animované Disney pohádky. Sněhurka je jednou z nejznámějších pohádek vůbec, autory nejznámější verze této pohádky jsou bratři Grimmové. Příběh vychází ze starých evropských pověstí. Na počátku 15. století kronikář Jean Froissart zaznamenal příběh, který se odehrál za vlády Karla VI., který propadl šílenství, svou manželku Isabelu Bavorskou nepoznával a všem vykládal, že miluje Valentinu Visconti, ženu jeho bratra. O Valentině se tehdy začalo říkat, že je to ve skutečnosti čarodějnice, která má doma kouzlené zrcadlo a také, že děti tráví jablky. Z této báchorky bratři Grimmové čerpali.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Aniston rozdělila fanoušky na dva tábory. Jedni ji chválí, druzí píší: "Měl jsem tě rád. Teď je konec!"

Jennifer Aniston je oblíbená snad po celém světě. Minimálně do chvíle, než vyšel rozhovor v časopisu InStyle a Aniston vyvolala vlnu reakcí, které nebyly pouze pozitivní. Co se stalo?
svetzeny.cz

Jason Momoa jako Tarzan

Jason Momoa se proslavil díky fantasy filmu Aquaman, v současné době natáčí jeho pokračování. Helen Morgun za pomoci grafiky vyzkoušela, jak by mu to slušelo v roli Tarzana. Dokonce mu na hruď umístila i tetování se jménem Jane, což je Tarzanova velká láska. Pohádka vznikla v roce 1999 a vypráví příběh Tarzana, který po ztroskotání lodi vyrůstá sám mezi zvířaty v džungli. Jeho život se změní v momentě, kdy do džungle přijíždí výprava vedená profesorem Porterem, který zde hodlá studovat gorily. Tarzan se na první pohled zamiluje do jeho dcery. Musí si však vybrat, zda zůstane doma v džungli, nebo stráví život s krásnou Jane.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Už žádné sukně a podpatky: Letušky obléknou kalhoty a tenisky. Který styl uniformy se vám líbí více?

Už žádné sukně a podpatky! Jedna z leteckých společností zásadně promění uniformy, které jejich letušky nosí. Namísto sukní obléknou kalhoty a nepohodlné podpatky nahradí komfortní tenisky. Jak se vám tato změna líbí?
svetzeny.cz

Zase ty plastiky! Podívejte se na fotky celebrit, které se svěřily do rukou plastických chirurgů

Plastickou chirurgii si zamilovalo mnoho celebrit a už dávno se nejedná jen o výsadu žen. Hvězdy světového formátu můžeme rozdělit do dvou skupin: jedni se plastikou hrdě chlubí, druzí tvrdí, že nikdy na žádné nebyli. Prohlédněte si jejich proměny.
svetzeny.cz