Přejít k hlavnímu obsahu

Řidičky podle znamení zvěrokruhu: Býci milují luxus, Lvi překračují rychlost

Přemýšlíte občas, jaké nátury osob potkáváte za volantem? Běží vám v hlavě, jak se chovají i v životě? O ženách za volantem se obzvláště vypráví nespočet vtipů. Pojďme se podívat, co o našem řidičském úmění vypovídá znamení zvěrokruhu.

Beran

Řidičku v tomto znamení nepřehlédnete. Má ráda výrazné barvy vozidla. Pokud jste potkali na silnici rebelku v červeném vozidle, patrně šlo o tuto ohnivou ženu! Jízda s ní bývá hlučná, divoká a nebojí se tu a tam použít i peprná slovíčka, a to i pokud není v právu. 

Býk

Býčice, stejně jako muži ve znamení Býka, milují luxus a krásu, což se projevuje následně i ve výběru jejich vozu. Nepotrpí si na křiklavé nebo výrazné barvy auta, aby byly vidět, ale přesto jsou na silnici k nepřehlédnutí. Jejich elegantní vkus je co do výběru vozidla a stylu řízení obdivován. 

Blíženci 

Ač Blíženkyně zvládají více věcí najednou a není tomu jinak ani za jízdy, nemusíte se bát, pokud jste spolujezdci, o vaše bezpečí. Průběh jízdy je zpravidla lehký a ačkoliv se žena v tomto znamení nebojí do rychlosti pořádně opřít, nebojí se při tom pustit hlasitou hudbu, komunikovat s vámi a soustředit se na cestu. Není konfliktní osobou ve vztahu k ostatním řidičům. Pokud by narazila na problém, snažila by se předejít radikálním řešením. 

Mohlo by se vám líbit

Ženám narozeným v těchto čtyřech znamení všichni závidí: Štíři jsou nejpřitažlivější, Raci oplývají vášní

Ambice, charisma, sny a sebevědomí. Víte, jakým čtyřem znamením zvěrokruhu závidí snad každá žena? Vzhled není všechno. To, co dělá ženu atraktivní, jsou její vlastnosti, postoje a vystupování. Na jaké ženské znamení zvěrokruhu bude každá žena žárlit?
svetzeny.cz

Rak 

Rak se ve svém životě řídí zpravidla emocemi a pocity. Jinak tomu není ani u této činnosti. Raci muži i ženy ve znamení Raka chtějí mít obvykle k automobilu citový vztah. Nejde jim o image, ani o luxus, spíše ocení praktickou stránku a pohodlí. I trasy, po kterých se vydávají, příliš často nemění, protože mají rády spíše jistotu. 

Lev 

Jestliže jsou Beranky temperamentní řidičky, pak tu máme ještě více nespoutanou duši. Lvi rádi soutěží, není jim cizí ani překročená rychlost, ve které jsou sebejisté. Neohrozily by však nikoho dalšího, ani sebe. A pokud už by hrozila nějaká ta pokuta za překročenou rychlost? Tak by hodily svou hřívou a nechaly pracovat svůj šarm. Prohřešek by se těmto ženám snadno odpustil. 

Panna 

Panny jako další zástupci zemského znamení jsou rozvážné. Vše pečlivě plánují a mají rozpočítané, ať už jde o pravidelné technické kontroly. Také se nemůže stát, že by jim došel benzín. Všude se totiž snaží jezdit přesně včas. Protože si Panny hlídají finance, snaží se zjistit, která benzínová pumpa má nejlevnější benzin. V jejím voze je až sterilní pořádek, protože má ráda uklizené a čisté prostory. 

Mohlo by se vám líbit

Jakou maminkou jste podle svého znamení zvěrokruhu: Račice jsou láskyplné, Panny rozumné

Není náročnější a zároveň i krásnější práce než výchova dítěte. Jste matkou nebo se jí brzy stanete? V dnešním článku si můžete projít astrologického průvodce mateřstvím na základě znamení zvěrokruhu, který vám pomůže nejen odhalit, jakou budete matkou, ale možná vám pomůže lépe porozumět vašim vlastním matkám.
svetzeny.cz

Váhy 

Ač se jedná o klidné znamení, mnohdy se Váhy těžko rozhodují, a to se může projevit i na stylu jízdy. Nepatří mezi závodnice, které by se vás ze začátku snažily trumfnout v rychlosti. Váhy mají rády harmonii a v životě i na vozovce soupeření nevyhledávají. Mají rády, když jsou síly vyrovnané. Pokud jen vidí nesoulad a hrubé chování ostatních, mohou ztratit snadno kontrolu. Smysl pro spravedlnost a soulad je pro ženy Váhy tak typický. Na jízdu se pečlivě připravují, snaží se zjistit, jaké je čekají překážky, aby byly připraveny. 

Štír 

Štírky patří mezi vášnivé znamení, což se projevuje i do stylu řízení. Tak jako Lvice nebo Beranky se nebojí rychlé jízdy a občas atmosféru na vozovce opepří.  Mají totiž rády risk. Dovolí si to však jednou za čas, když potřebují uvolnit nakumulovaný stres. I přes dynamičnost jejich jízdy jezdí ženy v tomto znamení  bezpečně a jsou sebejisté. 

Střelec 

Ačkoliv patří žena ve znamení Střelce k ohnivým znamením, je tou nejmírnější verzí, co do riskování a výstředního chování na vozovce. Nevyhledává příliš riziko a jezdí spíše klidně. Protože jsou Střelci přátelské osoby, většinou je jejich chování na silnici diplomatické, pokud to lze, vozidla i pouští a vychází vstříc ostatním. Může se ale stát, že občas toto znamení doslova přestřelí a podlehne chvilkovému stresu. I tak mají ale štěstí a vyváznou ze situace bez újmy. 

Mohlo by se vám líbit

Krevní skupina: Zjistěte, jaká je vaše osobnost, ale i logická a emoční inteligence podle japonské teorie Ketsueki-gata

Někteří lidé věří, že na charakterové rysy má vliv hodina narození, horoskop nebo třeba i krevní skupina. Tato teorie má své kořeny v Japonsku, kde na to hodně dají. Mohou se vás na to, jakou máte krevní skupinu zeptat ve fitness, u kadeřnice nebo třeba na úřadě.
svetzeny.cz

Kozoroh 

Pokud hledáte spolehlivého řidiče, se kterým dojedete klidně do cíle, bez pokud za překročení rychlosti, je jím právě Kozoroh. Platí to i v ženském provedení. Kozorožky kladou velký důraz na důvěru a bezpečí a při řízení jsou velmi opatrné. Nepouštějí se do konfliktů s ostatními. Řídí se heslem, že moudřejší raději ustoupí. I když ví, že jsou v právu, neztrácejí čas dále a snaží se soustředit na průběh a cíl jízdy. 

Vodnář 

Vodnářky patří mezi extravagantní ženy, což se projeví i ve výběru jejich vozidla. Pokud potkáte ženu řidičku s fialově zbarveným autem, patrně může jít o vodnáře. Ty si potrpí na výrazné metalízy a designová auta vymykající se běžnému standardu. Jako řidičky mohou být nepředvídatelné a občas i sejít z hlavní trasy. Vždy ale dokáží zanechat klidnou hlavu a nepropadat panice. 

Ryby 

Ryby se sice mohou zdát, že plují chvílemi s davem. Jejich klidná povaha nevytvářející konflikty dělá spolujízdu s touto řidičkou bezpečnou. Může se ale zdát, že se žena v tomto znamení změní v nepředvídatelnou piraňu. Občas se také může stát, že Ryba ztratí směr a z poklidné jízdy se stane dobrodružný okruh. I to vás nesmí vyvést z míry, protože jedinci ve znamení Ryby se občas ztrácí. Navigace v jejich autě je tedy nutností.