Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Období Panny přináší to nejlepší pro tři znamení zvěrokruhu. Býci, máte se na co těšit

Panna je známá svou uzemňující, jasnou energií. Toto období přinese mnoho pozitivních změn a energie do vašich životů. Radovat se mohou především tři znamení zvěrokruhu, pro které jsou připraveny vskutku výjimečné chvíle.

Od 23. srpna do 22. září jsme v období Panny. Zemské znamení je velmi praktické a to se přenáší i do ostatních znamení zvěrokruhu. Nyní je nejlepší čas zaměřit se na své zdraví a finance. „Období Panny je pro nás časem odpočinku a organizace, když se zotavujeme z turbulentní energie období Lva,“ vysvětluje astrolog Ryan Marquardt. Pro tři znamení zvěrokruhu je tato změna sezóny přesně to, co potřebují, a tak dostanou v příštích několika týdnech úžasnou kosmickou vzpruhu. Týká se to i vás?

Býk

Býk bude v sezóně Panny zaplaven blahodárnou energií. Zemské znamení s ním spojené zajišťuje skutečnou renesanci v životě Býka. Tak se mu konečně podaří osvobodit se od starých pout, zbavit se minulé bolesti a vidět sebe a svůj život novým pohledem. Nyní jsou všechny dveře otevřené, milý Býku! Neváhejte vkročit do svého nového já s důvěrou. PS: Nyní je také nejlepší čas oživit opomíjená přátelství nebo koníčky.

 

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď od kartářky na dny od 26. srpna do 2. září: Který den bude potřeba vymést kostlivce ze skříně a kdy vás čeká šťastný den?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na dny od 26. srpna do 2. září. Zjistěte, co vám karty na tyto dny přinesly. Na který den připadá nejšťastnější tarotová karta, nebo který den bude třeba, abyste se osvobodili od starých návyků?
svetzeny.cz

Lev

Samozřejmě, že Lvi jsou trochu smutní, protože jejich období už skončilo, ale okamžitě se rozveselí: Uran je retrográdní v 10. domě kariéry ohnivého znamení, což znamená, že přijdou potenciálně vzrušující pracovní a finanční změny. Klidná energie Panny mu pomáhá soustředit se a uspořádat si myšlenky. Lev si tak bude moci během následujících týdnů postupně propracovat své úkoly, což mu dodá obrovské sebevědomí v oblasti financí. Je velká šance, že se propagace uskuteční nebo že se vyplatí rozumná investice.

Kozoroh

A toto znamení zvěrokruhu je také pozitivně ovlivněno přidruženou zemskou energií Panny. Zvláště osvětluje dům expanze, a proto chtějí Kozorozi v nadcházejících týdnech skutečně dosáhnout velkých věcí. Chtějí od života víc, možná se odváží vydat se na dlouho očekávanou cestu nebo se odváží podniknout projekt, který dříve považovali za příliš nereálný. Jsou tak plní tvůrčí energie a chuti do života, že vrhají kouzlo na všechny kolem sebe. Každopádně si rozšíří obzory a odjedou posíleni a inspirováni.

Zdroj: Horoscope.com

Zdroj článku