Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné osobnosti, které vypadají jako lidé z dávné minulosti: Dvojče Grety Thunberg bylo zlatokopkou, Nicholase Cage nazývají lidé upírem

Věříte na reinkarnaci? Pokud ne, možná po zhlédnutí následujících fotografií změníte názor. Podívejte se na slavné cestovatel v čase, patří k nim například švédská aktivistka Greta Thunberg nebo slavný hollywoodský herec Johnny Depp.

Je aktivistka Greta Thunberg cestovatelkou v čase?

Mohla by být Greta Thunberg cestovatelkou v čase, která přišla do naší doby, aby odvrátila ekologickou katastrofu? S touto verzí přišli někteří diskutující, kteří spatřili fotografii níže. Na ní je fotografie mladé dívky, která se v minulosti živila rýžováním zlata na Klondiku. Nápadně se podobá švédské aktivistce Gretě Thunberg. Dokonce má vlasy spletené v copy, které Greta tak ráda nosí. Snímek pochází z roku 1898 a je součástí rozsáhlé sbírky fotografa Erica Hegga. Fotografie byla pořízena během zlaté horečky, které se v té době účastnilo na sto tisíc lidí v nadějí, že zbohatnou. Bohužel není známa identita ani jednoho z dětí na fotce, a tak není možné zjistit, jestli má dívka na fotografii se švédskou aktivistkou něco společného.

Numerologie: Váš den narození prozradí, jaký jste partner v lásce, manželství a vztazích

Každé číslo má v numerologii svůj význam a to i v otázkách lásky. Pomocí vašeho dne narození můžete zjistit, jakým partnerem jste, jak vnímáte vztahy a co od nich očekáváte. Den narození hraje důležitou roli v perspektivách lásky, manželství a vztahů.
svetzeny.cz

Johnny Depp a jeho dvojník z minulosti

Své „dvojče“ má v minulosti i Johnny Depp. Podívejte se na zarážející podobu slavného hollywoodského herce a prapradědečka Michaela Johnstona, který fotografii zveřejnil. Jeho předek býval také umělcem, jen se nevěnoval herectví, ale býval to hudebník. Po zveřejnění fotografie se strhla lavina komentářů, která Michaela jenom utvrdila v tom, že není sám, kdo podobu vidí.

Někdy je také Johnny Depp přirovnáván k Thomasi Tallisovi, který žil v 16, století. Prý mu je slavný herec neuvěřitelně podobný .Zajímavostí je, že se také věnoval umění a stejně jako Michaelův prapradědeček, byl i Thomas Tallis hudebníkem. Skládal převážně chrámovou hudbu. Mezi jeho nejslavnější hudební díla patřila Mše pro čtyři hlasy. Ve své době patřil mezi špičkové skladatele, komponoval například pro Jindřicha VIII. či Alžbětu I. Byl ženatý, ale s manželkou Joan neměli žádné děti. Neměl rád konflikty a snažil se celý život vyhýbat náboženským sporům, které v té době gradovaly.

Velká tarotová předpověď od kartářky na dny od 26. srpna do 2. září: Který den bude potřeba vymést kostlivce ze skříně a kdy vás čeká šťastný den?

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na dny od 26. srpna do 2. září. Zjistěte, co vám karty na tyto dny přinesly. Na který den připadá nejšťastnější tarotová karta, nebo který den bude třeba, abyste se osvobodili od starých návyků?
svetzeny.cz

Nicholas Cage vtipkoval o tom, že by měl být upírem

Někteří slavní si z podobnosti se svým dvojníkem z minulosti umí udělat srandu. Bezpochyby je jedním z nich Nicholas Cage, který se dle některých jeho fanoušků má nesmírně podobat neznámému muži, který žil za časů americké občanské války, která zuřila od roku 1861 do roku 1865. Konflikt je také známý jako „Sever proti Jihu“. Někteří diskutující na internetu začali spekulovat, že herec Nicholas Cage je ve skutečnosti cestovatel v čase, který se konfliktu měl účastnit. Je pravdou, že neznámý muž z amerického státu Tennessee, který žil v té době, je hollywoodskému herci velmi podobný. Zvěsti o cestování v čase se donesli až k samotnému Nicholasi Cageovi, který na ně pobaveně reagoval.

Podívejte, já nepiji krev, a když jsem se posledně podíval do zrcadla, měl jsem tam odraz, takže neberu tuhle upíří teorii, vážně ne.

Mnohem pravděpodobnější je, že se ve všech zmíněných případech jedná o pouhou náhodnou podobnost, jelikož se říká, že každý z nás má na světě své identické dvojče, tak proč ne i v minulosti.
 

Zdroje: Maza Inside. Express.co.uk, Wikipedia

Zdroj článku