Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop zdraví 2023: Býky potrápí přejídání, Střelce doženě zanedbaný spánek

Co čeká všechna znamení v roce 2023 po zdravotní stránce? Zdraví je to nejdůležitější, co v životě každý z nás má, a každý se tak díky horoskopům může připravit na to, co ho čeká a nemine. Tento rok je specifický tím, že se u některých znamení objeví psychické problémy nebo virózy, patříte mezi ně?

Berani

Podle předpovědi budete mít dobrou energii i výdrž. Pokud se tedy potýkáte s nějakými náročnými zdravotními problémy, může to být způsobeno pracovním vytížením a tlakem. Své zdraví tedy musíte považovat za prioritu, a když cítíte, že jste přepracovaní, dopřejte si odpočinek, abyste si udrželi zdraví v dobrém stavu. Horoskop doporučuje především konzumovat kvalitní a zdravou stravu a dodržovat správný spánkový režim a cvičení.

Býci

Váš horoskop naznačuje, že budete mít dobrou imunitu proti několika infekčním nemocem, což vás ochrání před tím, abyste onemocněli nebo se stali obětí jakýchkoli nebezpečných stavů. Nemusíte se tedy nijak stresovat ohledně svého zdraví. Jediné, co vás však může pod vlivem Jupitera potrápit, je časté přejídání. Máte své zdraví zcela ve svých rukou, nezanedbávejte ani preventivní prohlídky.

Blíženci

Pro Blížence moc dobrých zpráv nemáme, vaše zdraví se potáhne v neklidném stavu až do srpna. Budou vás přepadat bolesti zad a celková slabost těla. To vše bude mít odraz na váš psychický stav i kožní problémy. V období, kdy budete prožívat nadměrný stres se snažte poradit se specialistou. Nezametejte své problémy pod koberec, pak vám to vaše tělo vrátí. Od srpna s příchodem slunce se vše postupně zlepší.

Bakterie ve střevech ovlivňují a řídí vaše životy víc, než si myslíte

Přestože se interakce mezi mozkem a střevy zkoumá již řadu let, její složitost je hlubší, než se původně myslelo. Zdá se, že naše mysl i tělo je do jisté míry řízena bakteriemi v našich střevech. Zatímco některé bakterie jsou spojovány s nemocemi, jiné jsou ve skutečnosti nesmírně důležité pro imunitní systém, srdce, váhu a mnoho dalších aspektů zdraví.
svetzeny.cz

Raci

Podle předpovědí se budou Raci v roce 2023 těšit průměrnému zdravotnímu stavu. To proto, že žádné významné problémy by nemusely způsobit vážná onemocnění. Všem Rakům se však doporučuje, aby o své zdraví pečovali jedinečným způsobem, a to správným odpočinkem. Pak se nemusíte příliš obávat žádného onemocnění, které vám přijde do cesty. Čeká vás tak maximálně viróza či menší nachlazení.

Lvi

Zdravotní horoskop Lva na rok 2023 naznačuje, že se můžete těšit dobrému zdraví, protože všechny planety budou v příznivém postavení. Pravděpodobně se vám může denně zlepšovat hladina energie. Budete se v tomto roce cítit dobře a nehrozí vám vážné fyzické ani duševní problémy. Jen nezapomínejte kvůli pracovnímu vytížení chodit častěji na čerstvý vzduch.

Panny

Váš zdravotní horoskop předpovídá, že Panny se mohou těšit dobrému zdraví, díky tranzitu Jupitera. V důsledku toho můžete být tentokrát ve výborné náladě a účinně se vypořádat se všemi svými zmatky. Kromě toho se díky vašemu zdraví může zlepšit váš profesní život. Avšak lidé nad 40 let se mohou trápit s nemocemispojené s močovými cestami.

Kvalitní spánek jako základ zdravé životosprávy: Dopřejte si ho konečně!

Těžko se vám usíná, několikrát za noc se probouzíte a ráno na vás v zrcadle zírají unavené pandí oči, zkrátka jste vysátá a bez energie? Tenhle problém má spousta lidí současné generace. Než ale sáhnete po antidepresivech nebo jiném chemickém koktejlu, raději předem načerpejte informace o přírodních možnostech...
svetzeny.cz

Váhy

V prvních měsících můžete pociťovat štěstí a budete se cítit lépe než minulý rok, to se ale v polovině roku změní. Dejte si pozor na jakékoliv psychické problémy, které se budou postupně projevovat. Dlouhodobé přecházení stresu, strachu či deprese nepřivolá nic dobrého. Tento rok vám také říká, že se vše může změnit, pokud nepodniknete žádná preventivní opatření, abyste si udrželi dobré zdraví.

Štíři

Můžete mít mizernou imunitu, ale situace se může zlepšit díky vašemu příkladnému životnímu stylu. Vaše mysl však může být rozrušená, takže řešení vašeho duševního stavu je životně důležité, zejména v některých měsících tohoto roku. To vám pomůže vypořádat se s výzvami, které vám přijdou do cesty. Měsíc může způsobit, že se budete cítit vyčerpaní. Zkuste se dívat na věci s větším nadhledem, aby vás netrápilo vše kolem vás.

Střelci

Střelci, vy se budete nacházet v dobré zdravotní situaci. Hrozí vám maximálně menší zdravotní komplikace, které rychle vyšumí nebo drobné úrazy. Rok 2023 vám přeje dobré zdraví, ale platí i pro vás, ať nezanedbáváte spánek a odpočinek. I když máte rušní život, tak to vašemu zdraví moc neprospívá. Pokud to přeženete může se dostavit virová infekce nebo nachlazení.

Čtení z ruky: Máte na dlani písmeno M? Pak jste jedineční. Odhalte svoji budoucnost

Čtení z ruky je také známé jako věštění z dlaně, které se provádí pouhým pohledem na dlaň. Čáry života na dlani o lidech prozrazují víc, než si myslíte. Co když se vám na dlani rýsuje písmeno M? Pak patříte mezi výjimečné jedince. Z dlaně je možné vyčíst mnohé.
svetzeny.cz

Kozorozi

Rok 2023 vám se vší pravděpodobností poskytne několik příznivých dnů z hlediska zdraví. Pokud jste náchylní k chronickým onemocněním, budou vám přát pozitivní výsledky. Nebuďte úzkostliví ani se ničím netrapte kvůli finančním záležitostem nebo problémům v práci. Vše se samo kolem dubna vyřeší.

Vodnáři

Zdravotní horoskop pro Vodnáře předpovídá, že toto období bude obdobím průměrného zdraví. Saturn ve vašem domě může být příčinou jakýchkoliv sezónních zdravotních problémů. Pokud trpíte chronickými zdravotními problémy, dbejte o své zdraví o to více. Buďte disciplinovaní ve svých stravovacích návycích. Vsaďte také na různé přírodní prostředky, které vaše zdraví podpoří.

Ryby

Pro poslední znamení zvěrokruhu tu máme docela pozitivní zprávy. U příslušníků znamení Ryb se mohou projevit bolesti hlavy nebo problémy s migrénou, ale naštěstí jen dočasně a problém rychle zmizí. Vyhýbejte se kořeněným jídlům a dbejte na dobrý psychický stav, který vám příliš v tomto roce nedal spát. Když tohle zvládnete, čeká vás vcelku příjemný rok.

Zdroj článku