Přejít k hlavnímu obsahu

Prosinec dle numerologie: Devítka vybízí k urovnání sporů. Číslo 5 se vydává na novou životní cestu, číslo 8 čeká romantika

Přinášíme vám numerologickou prosincovou předpověď. Nejprve si jednoduše vypočtěte své číslo narození, a následně si přečtěte, co vás v následujícím měsíci čeká. Číslo 5 se vydává na novou životní cestu, číslo 8 čeká romantika. Zjistěte, jaký bude váš prosinec.

Devítka vybízí k urovnání sporů

Numerologie měsíce se odvíjí od součtu čísla měsíce a roku. Pro prosinec je výsledným číslem devítka (1 + 2 + 2 + 0 + 2 + 2 = 9). Ta má velmi silnou spirituální energii. V tarotu symbolizuje kartu Poustevník, která je o ponoření se do svého nitra. V astrologii se pojí se znamením Střelce a tématy jemu blízkým – vizionářstvím, ohnivou energií, lidstvem a celosvětovým děním. Lze očekávat, že v prosinci nastanou události, které zásadně ovlivní lidstvo jako takové. Devítka se také silně váže k míru, je možné, že v tuto dobu budou urovnány spory, ať už na osobní či vládní úrovni. Je to také číslo, které dokončuje započatý cyklus. Dá se předpokládat, že nedořešené záležitosti budou na konci roku uzavřeny. V hinduismu je toto číslo považováno za „bezchybné, nebeské a úplné“.

Kdybyste věděli jen o velkoleposti čísel 3, 6 a 9, měli byste klíč k vesmíru.
Mohlo by se vám líbit

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

Skoro každý zná svoje znamení zvěrokruhu, málokdo však ví, která planeta jeho znamení vládne. Přitom vládnoucí planety řídí celý zvěrokruh a ovlivňují, jak se pod jejich vlivem jednotlivá znamení chovají. Na znamení, kterému vládnou, pak mají pochopitelně největší vliv. Která planeta vládne vám?
svetzeny.cz

Vypočtěte si své číslo narození a zjistěte, co vás čeká v prosinci

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

Váš prosinec bude plný příležitostí, zejména se to bude týkat vaší kariéry. Možná budete povýšeni. Dobře se starejte o své zdraví, zejména se zaměřte na stravování, abyste předešli problémům se žaludkem. Je to vhodný čas pro zahájení diety.

Číslo 2

Prosince pro vás může být tak trochu stresujícím měsícem. Můžete pociťovat nápor na psychiku. Je důležité, abyste nepřestali myslet pozitivně a zůstali klidní. Nebojte se říct si o pomoc. Rodina zmírní vaše úzkosti.

Číslo 3

Tento měsíc si opravdu naplno užijete. Hodně času strávíte s přáteli a rodinou. Také popustíte uzdu své kreativitě a budete se věnovat zábavným tvůrčím činnostem – konečně na to budete mít čas. V určitém ohledu vás podpoří váš partner.

Číslo 4

V prosinci se budete snažit zvolnit a upravit svůj denní rozvrh tak, abyste z toho vytěžili co nejvíce. Věřte své intuici, budete spokojeni se svými rozhodnutími. S rodinou strávíte příjemný čas, podpoří vás. Zkrátka vás čeká skvělý měsíc.

Číslo 5

Poslední měsíc v roce přinese číslu 5 změny. Je možné, že budete frustrovaní v práci a ztratíte zájem jakkoliv se v tomto ohledu snažit. Zaměřte se na budoucnost – opravdu chcete v oboru setrvat? Snažte se strávit více času s lidmi, kteří vás inspirují. Třeba vás právě oni navedou na novou životní cestu.

Mohlo by se vám líbit

Prosincový čínský horoskop: Kozy vstupují do báječné životní etapy, Kohouty čeká náročný měsíc

Co vás čeká a nemine v posledním měsíci tohoto roku? Prosinec je tady a s ním i nový čínský horoskop. Zjistěte, jaká budoucnost je na obzoru, můžete vyhlížet báječné životní období, nebo se musíte připravit na náročný prosinec?
svetzeny.cz

Číslo 6

Šestkám můžeme všichni pogratulovat, čeká je vůbec nejlepší prosinec ze všech čísel narození. Někteří lidé se pěkně vybarví, a vy tak uvidíte jejich pravou povahu. Budete mít dostatek času na rodinu a své blízké. V práci vše půjde jako po drátkách a zavládne zde velmi příjemná atmosféra.

Číslo 7

Číslo 7 tento měsíc bude nuceno vystoupit ze své komfortní zóny. Bude to spojeno s číslem měsíce – devítkou, je možné, že číslo 7 započne novou duchovní cestu. Každopádně se bude toto číslo soustředit jen a jen na sebe. Prosinec bude časem, kdy si vyléčí svá zranění z minulosti.

Číslo 8

Číslo 8 má v prosinci obrovský potenciál pro růst. Týká se to hlavně kariéry, očekávejte například povýšení či odměny. S penězi hospodařte uvážlivě, zvažte, do čeho je investovat. Zaměřte se na své fyzické zdraví. Pokud ještě necvičíte, dejte se do toho. Příznivý měsíc to je i z hlediska partnerského života, čeká vás romantika.

Číslo 9

Prosinec bude jako na horské dráze – nahoru a dolů. Rozhodně z tohoto měsíce budete mít smíšené pocity. Soustřeďte se, ačkoliv může nastat lehký chaos, přicházejí k vám nové příležitosti. Dávejte si pozor na své věci, jinak ztratíte jednu pro vás velmi důležitou, a bude vás to mrzet. Nezadaní mají velkou šanci potkat toho pravého či pravou.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon