Přejít k hlavnímu obsahu

Předpověď britského jasnovidce pro rok 2023: Nedostatek potravin, další ozbrojené konflikty, ale i světlo na konci tunelu

Britský jasnovidec Craig-Hamilton Parker správně časově určil úmrtí britské královny, nyní přichází s předpovědí pro rok 2023. Varuje před nedostatkem potravin i dalšími ozbrojenými konflikty ve světě. Vidí ovšem i světlo na konci tunelu.

Předpověď britského jasnovidce pro rok 2023

Britský jasnovidec Craig-Hamilton Parker je ve Velké Británii dobře známý, povedlo se mu například přesně časově určit úmrtí královny Alžběty II. Nyní přichází opět s novými předpověďmi na rok 2023, některé se týkají už i roku 2024. V jeho viděních se objevují nové ozbrojené konflikty, nedostatek jídla i zásadní dění v kosmu.

Horoskop 2023: Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu? Býci mění priority, Střelce čekají hádky s vedením

Jak se bude vyvíjet ekonomická situace nejen v České republice je pro mnohé ve hvězdách a možná právě tam můžete hledat odpovědi. Máte strach o svou práci nebo vás čeká nová výzva v podobě podnikání? Přečtěte si svůj horoskop na nadcházející rok.
svetzeny.cz

Nedostatek potravin, další ozbrojené konflikty, ale i světlo na konci tunelu

Jeho předpověď není úplně temná, vidí prý i „světlo na konci tunelu“, ale na to si budeme dle jeho tvrzení muset ještě počkat. Zejména roky 2023 a 2024 budou údajně těžké.

Myslím, že roky 2023 a 2024 budou náročné, ale také mám za to, že jsou to poslední dva roky opravdových těžkostí, které jsou na obzoru. Dle mého pocitu v roce 2024 a zejména v roce 2025 dojde k zmírnění celosvětových problémů.

Jasnovidec Craig-Hamilton Parker působí na Youtube, kde před časem varoval před svými vidinami, které zachycují celosvětový nedostatek jídla. To je podle něj ústřední problém příštího roku, který bude potřeba vyřešit. Jeho vize jsou opravdu temné, obává se toho, že nejvíce tato potravinová krize dolehne na už tak zranitelné země třetího světa, jejichž obyvatelé budou hladovět. Varuje však před tím, že problémy budou prý všude. Dle jeho vizí budou souviset s probíhajícím konfliktem na Ukrajině, té se ne nadarmo přezdívá „obilnice Evropy“. Kromě zemědělství to bude údajně také špatné i s rybolovem. Předpovídá, že se tolik neurodí i kvůli počasí, vše má zhoršit globální oteplování. Také má strach z toho, aby tuto krizi ještě neprohloubila nemoc dobytka.

Info ikona
sucho

Velký horoskop zdraví 2023: Býky potrápí přejídání, Střelce doženě zanedbaný spánek

Co čeká všechna znamení v roce 2023 po zdravotní stránce? Zdraví je to nejdůležitější, co v životě každý z nás má, a každý se tak díky horoskopům může připravit na to, co ho čeká a nemine. Tento rok je specifický tím, že se u některých znamení objeví psychické problémy nebo virózy, patříte mezi ně?
svetzeny.cz

Zajímavá je jeho předpověď vývoje války na Ukrajině. Konflikt dle něj má pokračovat, ale současný ruský prezident Vladimír Putin má dle jeho vidění ztratit moc. Dít se tak prý bude z důvodu vážné nemoci, Craig-Hamilton Parker konkrétně zmiňuje možný nádor. Ani Putinovi nástupci prý ale nebudou chtít konflikt ukončit. Navíc mají přibýt nové konflikty, konkrétně zmiňuje Izrael a Írán.

Co se týče financí, recese se má v dohledné době ještě prohloubit, v tom se jasnovidcovy vize shodují s názory některých ekonomů. Příští rok však bude podle něj velmi těžký, pokud jde o finance či pořízení vlastního bydlení. Na obzoru je také zásadní kosmická událost. Tu popisuje jako „obrovskou světelnou záři“, těžko říct, co si pod tím máme přesně představit, ale prý by to dokonce mohlo mít vliv na technologie na Zemi. Ve svých vizí také vidí odklon od přehnané politické korektnosti a nezájem médií o LGBT komunitu.

Zdroj článku