Přejít k hlavnímu obsahu

Nejúspěšnější žijící jasnovidec světa: V jeho vizích pro rok 2023 se objevuje palác v plamenech i pokračující ekonomická krize

Rok 2023 klepe na dveře. Nicholas Aujula, kterému někteří právem přezdívají „nejlepší žijící jasnovidec světa“, přichází se svou předpovědí budoucnosti pro příští rok. V jeho temných vizích se objevuje hořící palác i pokračující ekonomická krize.

Nejúspěšnější žijící jasnovidec světa

Nicholas Aujula je mimořádně nadaný jasnovidec, kterému se díky jeho zdařilým předpovědím někdy také přezdívá „nejúspěšnější žijící jasnovidec světa“. On sám se na svých stránkách popisuje jako „terapeut, astrolog, léčitel, filmař a vizionář“. O svých schopnostech se dozvěděl, když mu bylo 17 let, tehdy se objevily první vidiny.

Téměř jsem se ocitl mimo své tělo a mohl jsem vidět několik svých minulých životů, včetně jedné inkarnace egyptské královny a druhé jako lva.

Velký horoskop 2023: Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Býkům bude přáno, Ryby zbohatnou

Astrologie a horoskopy se zabývají mnoha věcmi. Jednou z nich je například to, jaký bude příští rok. Snad každý člověk si pokládá otázku, jaký bude jeho příští rok. A co se na to podívat z pohledu jednotlivých znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Už tehdy si uvědomil, že tato životní cesta mu byla předurčena, je mu souzeno lidem věštit budoucnost. Proto také opustil školu a začal se věnovat hypnoterapii. Do povědomí lidí se dostal díky svým velmi přesným předpovědím. Ty zahrnují prohru Donalda Trumpa v boji o Bílý dům, požár katedrály Notre-Dame v Paříži, spory uvnitř královské rodiny a pandemii nemoci Covid-19. Nyní promluvil znovu, jaké obrazy vidí, když se řekne rok 2023?

V jeho vizích pro rok 2023 se objevuje palác v plamenech i pokračující ekonomická krize

Některé Aujulovy vize pro rok 2023 jsou skutečně temné. Ve jeho viděních se má objevovat palác v plamenech. Není ovšem jisté, o jakou budovu se přesně jedná. Je to snad královský palác? Také se může ovšem jednat i o prezidentský palác. Vyloučit bohužel nelze ani další tragický požár jako ten z roku 2019, kdy vzplála katedrála Notre-Dame. Negativně vidí i budoucnost britské královské rodiny. Její popularita má klesat, a dokonce se má snížit i její příjem.

Mohou prodat své nemovitosti, přestavět něco na hotel nebo budou muset diverzifikovat své příjmy.

Další depresivní předpovědí je Aujulovo vidění týkající se ekonomické krize – ta má dle světoznámého věštce pokračovat. Její konec je prý v nedohlednu. Týká se to nejenom Aujulovy domoviny, Spojeného království, ale i zbytku světa.

Myslím, že to nejhorší přijde na konci desetiletí. Domnívám se, že celosvětově dojde ke dvojité recesi. V důsledku toho budeme svědky ztráty mnoha pracovních míst a krachu společností.

Numerologie: Zjistěte, co vám přinese rok 2023. Číslo 4 nedostane nic zadarmo, číslu 5 se změní celý život

Jaký bude váš rok 2023 dle numerologie? Díky velká numerologické předpovědi zjistíte, jestli budete mít štěstí v lásce, kariéře nebo financích. Komu se povede výborně a kdo bude řešit problémy?
svetzeny.cz

Těžký rok budou mít dle Aujuly i některé celebrity. Jednou z nich má být Madonna, která dle jasnovidce zažije smutek, blíže však nespecifikoval, čeho by se měl týkat. Další celebritou, která to v roce 2023 nebude mít úplně jednoduché, má být údajně Beyoncé. Ta by měla dle věštcových vidění zpochybňovat svůj vztah s Jay-Z. Je snad na obzoru rozchod slavné dvojice? Také předpověděl další skandál v rámci udílení cen, čeho se po aféře s Willem Smithem dočkáme tentokrát?

Stejný názor sdílí i další jasnovidec, numerologové ale nesouhlasí

Stejný názor jako Aujula sdílí i další britský věštec, Craig-Hamilton Parker. Ten rovněž očekává, že rok 2023 budou provázet těžkosti, ale jejich konec očekává mnohem dříve, už v roce 2025 by prý mělo být lépe. Jeho kompletní předpověď pro rok 2023 si můžete přečíst zde. Kdo by s takto temnými vizemi rozhodně nesouhlasil, jsou numerologové. Ti tvrdí, že číslo roku 7 je velmi poklidné, přináší kariérní šance i pozvolné pozitivní změny. Více o roku 2023 dle numerologie se dozvíte v tomto našem článku.

Zdroj článku