Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop 2023: Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Býkům bude přáno, Ryby zbohatnou

Info ikona
horoskop 2023

Astrologie a horoskopy se zabývají mnoha věcmi. Jednou z nich je například to, jaký bude příští rok. Snad každý člověk si pokládá otázku, jaký bude jeho příští rok. A co se na to podívat z pohledu jednotlivých znamení zvěrokruhu?

I v roce 2023 žijí lidé vzestupy i pády, dobré i špatné chvíle. Budou se zdokonalovat, přehodnocovat situace a životní rozhodnutí. To už k životu patří. Chcete se alespoň maličko připravit a zjistit, co všechno vás v roce 2023 může čekat z pohledu znamení zvěrokruhu? 

Beran

Berani se mohou ponořit v roce 2023 do sebereflexe a zkoumat, jak moc se vlastně změnili, co stálo za jejich osobním rozvojem. S případnými odpověďmi budou nakládat a pokusí se s nimi na sobě dál pracovat. Tento rok může být hlavně o jejich osobní cestě.

Býk

Býkům bude v novém roce přáno. Pokud jste na sobě pracovali, pak budete sklízet plody své práce. A můžou to být nejen plody nejen v oblasti duševní a osobní cesty, ale získat také můžete pozitivní změny v pracovní i milostní oblasti.

Blíženci

Pro Blížence bude rok 2023 o navazování kontaktů a to v různých sociálních i pracovních kruzích. Potkáte spoustu nových lidí, kteří vám mohou být ku prospěchu a obrátí vám život naruby, většinou v tom pozitivním slova smyslu.

Horoskop: Úžasné adventní období čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci jsou jasnými vítězi

svetzeny.cz

Rak

Raci mohou v novém roce očekávat velké životní události, které mohou souviset s prací, s rodinou, osobními ambicemi nebo se vztahy, které se mohou výrazným způsobem měnit. Ač se váš život může zdát dokonalý, i vy máte problémy, které musíte v novém roce řešit.

Lev

Lvi v novém roce mohou podléhat vztahům a všemu, co s nimi souvisí. Budou se snažit vyvážit svou pozici v partnerském vztahu a získávat od něj to, co si zasloužíte. Je na čase být ve vztahu maličko sobec, tím zdravým způsobem, a neobětovat se pro druhého. Možná pro vás bude tento rok ve znamení změn ve vztazích.

Panna

Panny mohou rok 2023 prožít s pár šrámy, které je učiní zranitelnější. Může se vám změnit život, pokud se potkáte s partnerem nebo přítelem, který váš život změní, v tom dobrém i v tom špatném. I když možná utrpíte pár šrámů, v konečném důsledku vám to pomůže být silnější.

Info ikona
oslava

Předpověď britského jasnovidce pro rok 2023: Nedostatek potravin, další ozbrojené konflikty, ale i světlo na konci tunelu

svetzeny.cz

Váhy

Váhy se v novém roce mohou dostat mimo svou komfortní zónu a to má podíl na vykolejení, které se dostaví. Rovnováha je pro Váhy alfou a omegou a snaží se do ní dostat zpět. Naučte se pohlížet na vztahy tak, aby přinášeli uspokojení potřeb nejen druhým, ale také vám.

Štír

Nový rok bude vhodný pro nové příležitosti všeho druhu. Mohou se objevovat nová milostná partnerství, ale také nové přátelské vazby, obchodní nebo finanční spolupráce. Lidé ve vedoucích pozicích odhalí vaše schopnosti a jsou připraveni vás posunout kupředu.

Střelec

Střelci se v novém roce mohou zaměřit na své vnitřní dítě a přehodnotí priority, které mají. Může to být čas pro nové nápady a kreativní projekty, které jste možná odkládali. Chtěli jste vždy psát knihu? Nyní může být ten správný čas na to začít.

Poselství andělů pro rok 2023: Drží nad vámi ochrannou ruku, odhoďte strach. Vzkazy, které chtějí, abychom věděli

svetzeny.cz

Kozoroh

Pro Kozorohy může být rok 2023 ve znamení rodiny a domova. Může jít o čas, kdy se uzdravují rodinné vazby, posiluje se pouto, které s jednotlivými členy rodiny máte, řeší se problémy a staré křivdy. Může to být ozdravný rok pro vaši rodinu.

Vodnář

Pro Vodnáře to může být období, kdy se snaží o psychologickou transformaci. Můžete pracovat se svou zranitelností, intimitou, vnitřní psychikou a ne vždycky to může být příjemné. Jde však o čas, který zúročíte a posunete se v osobní rovině na novou kolej.

Ryby

Pro Ryby může být 2023 symbolem financí a finanční situace. Může jít o nenadálé dědictví, výhru nebo třeba zvýšení platu či povýšení v práci. Můžete rozvíjet své podnikání a to se zúročí právě ve formě výdělku.

Zdroj článku