Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Úžasné adventní období čeká na tři znamení zvěrokruhu. Střelci jsou jasnými vítězi

Předvánoční období může být stresující a turbulentní. Ale ne pro tato znamení zvěrokruhu, nyní prožívají úžasně uvolněný adventní čas, který je naplňuje láskou a radostí. Patříte mezi vyvolené, nebo si na svoje dokonalé chvíle budete muset počkat?

Shánění dárků, zdobení, pečení, plánování, ... V adventním období se to-do list aneb co musíme udělat rychle plní. Týdny před Vánocemi by vlastně měly být obzvlášť rozjímavé a klidné, abyste se mohli těšit na Štědrý den. V roce 2022 se těmto třem znamením zvěrokruhu bude dařit obzvlášť dobře:

1. Střelec

Střelci po celý rok hodně cestují, protože milují poznávat nová místa a hodně toho zažít. V jednom měsíci ale udělají výjimku: v prosinci. Na vánoční období se Střelci rádi vracejí domů a oslavují tradice. Skutečnost, že je slunce až do 21. prosince stále v ohnivém znamení, také zajišťuje, že Střelec může prožít nádherný advent a pořádně si odpočinout. Nyní je čas načerpat energii do nového roku plného dobrodružství!

Úplňkový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Luna nejvíce ovlivní Blížence, Panny, Střelce a Ryby

Co vás čeká a nemine v čase úplňku, který se tentokrát odehrává ve znamení energických Blíženců? Jeho silná energie zasáhne nejvíce je samotné, dále Panny, Střelce a Ryby. Jaká budoucnost je předurčena dle hvězd vám?
svetzeny.cz

2. Ryby

S pomocí Jupitera dostávají Ryby v prvních adventních dnech pořádnou dávku sebevědomí. Tím konečně překonávají svůj perfekcionismus a s ním i všechny obavy, že by se o Vánocích mohlo něco pokazit a zničit vánoční náladu. Místo toho vodní znamení zpětně reflektuje skutečný význam adventního období a užívá si ho naplno. Kreativní projekty jako pečení cukroví, balení dárků nebo výroba vánočních ozdob dělají nápadité znamení zvěrokruhu obzvlášť šťastným.

3. Panna

Panny milují plánování, a tak jsou na adventní období 2022 již dokonale připraveny. Dárky: skoro všechny nakoupené, vánoční ozdoby: pěkně roztříděné, recepty na cukroví a ingredience: zkontrolované a připravené k pečení. Pěkným důsledkem jejich disciplíny je, že v adventním čase mohou ke všemu přistupovat uvolněně. Vše, co je třeba udělat, bylo zemským znamením velmi pečlivě naplánováno, a proto nepodléhá stresu na poslední chvíli. Zbývá tak více času na pěkné procházky vánočními trhy, nebo i na krátký výlet do hor či vánočního velkoměsta. 

Mimochodem: Merkur nyní vrhá do života Panny velkou špetku romantiky.

Zdroj článku