Přejít k hlavnímu obsahu

Úplňkový horoskop 2022 pro každé znamení zvěrokruhu: Luna nejvíce ovlivní Blížence, Panny, Střelce a Ryby

Co vás čeká a nemine v čase úplňku, který se tentokrát odehrává ve znamení energických Blíženců? Jeho silná energie zasáhne nejvíce je samotné, dále Panny, Střelce a Ryby. Jaká budoucnost je předurčena dle hvězd vám?

Luna nejvíce ovlivní Blížence, Panny, Střelce a Ryby

Hvězdou tohoto úplňku budou dozajista Blíženci, jelikož se tento astrologicky významný jev odehrává v jejich znamení zvěrokruhu. Luna osvítí jejich první dům, který souvisí s naší osobností, s naším „já“. Blíženci se v čase úplňku poučí ze svých chyb. Jen tak budou moci nadále růst. Připravte se na to, že ve vašem životě v čase úplňku nastane důležitý okamžik, který završí určitý cyklus. Je také možné, že budete emotivnější než kdy jindy. Zvláště intenzivně můžete prožívat hněv a zášť.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká týden snů. Kozorohy čeká setkání, které jim změní život

Plnou parou do nového týdne. Následujících pár dní pro vás bude opravdová jízda- v pozitivním slova smyslu. Nával dobré nálady, energie a věřte nám, když říkáme, že se vám podaří vše, na co sáhnete. Tři znamení zvěrokruhu mají vyhráno!
svetzeny.cz

Úplněk v Blížencích je velmi podstatný i pro znamení Panny, té klade otázku, kým se chce stát. Zasáhne její desátý dům kariéry a společenského postavení. Panny v tento čas zřejmě přehodnotí své profesní směřování, pokud v práci není spokojená, bude připravena jít dál. Určitě se nebojte změnit kariérní směr, pokud vám práce nevyhovuje. Budou před vámi sice stát nové překážky, ale odměna na konci bude sladká.

Úplněk je klíčový i pro vztahy Střelců, a tím nejsou myšleni jen partneři, ale i jejich kamarádi, nepřátelé, blízcí, spolupracovníci, obchodní partneři či rodinní příslušníci. Pokud to v některém z vašich vztahů dlouhou dobu skřípalo, o úplňku možná situaci začnete razantně řešit. Naštve vás hlavně nespolehlivost druhých.

Zásadní vliv bude mít horoskop i na Ryby. Pro ně bude v čase úplňku hrát prim rodina a vztahy v ní. Na Ryby toho může být doma moc, budou cítit obrovský tlak. Energie Blížence jim totiž obecně není blízká, nejinak tomu bude o tomto úplňku. Ryby nespokojené s bydlením či rodinným zázemím se mohou rozhodnout situaci řešit, může to znamenat i stěhování.

Mohlo by se vám líbit

Poselství andělů pro rok 2023: Drží nad vámi ochrannou ruku, odhoďte strach. Vzkazy, které chtějí, abychom věděli

Rok 2023 v sobě ukrývá krásné andělské poselství. Co nám tentokrát andělé strážní vzkazují? Je to pozitivní zpráva, která nám dodá sebedůvěru. Odhoďte strach, andělé jsou tady s námi a drží nad námi ochrannou ruku. Co dalšího chtějí, abychom věděli?
svetzeny.cz

Horoskop pro zbývající znamení zvěrokruhu

Na ostatní znamení zvěrokruhu nebude mít úplněk až tak silný vliv, ale přece jeho energii pocítí.

Berani budou ještě upřímnější než obvykle. Měli by si dát pozor na volbu svých slov. Ostatní tuto Beranovu vlastnost nemusí vnímat zrovna pozitivně.

Býci budou o úplňku potřebovat pomocnou ruku. Naštěstí se jim dostane podpory od blízkých.

Emotivní Rak se bude zamýšlet nad svou budoucností, je potřeba, aby se zbavil obav z ní.

Lev bude sebevědomější než jindy, užije si jím tolik milovaného obdivu druhých.

Váhy budou mít přemýšlivou náladu a budou nad věcmi filozofovat. To je jejich povaze vlastní, zejména si budou klást otázky ohledně své budoucnosti v roce 2023.

Štír se musí připravit na to, že dojde v čase úplňku k jistým nedorozuměním, která bude muset řešit. Nebude se to týkat žádných maličkostí, ale podstatných věcí, které bude třeba řešit.

Kozoroh bude v čase úplňku cítit zmar. Pamatujte, že v budoucnu na vás čekají skvělé příležitosti, nesmutněte tedy.

Vodnář by si měl dávat při úplňku pozor na to, koho si pustí k tělu. Držte se dál od lidí, ze kterých vyzařuje negativní energie.

Zdroj článku