Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu čeká týden snů. Kozorohy čeká setkání, které jim změní život

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Plnou parou do nového týdne. Následujících pár dní pro vás bude opravdová jízda- v pozitivním slova smyslu. Nával dobré nálady, energie a věřte nám, když říkáme, že se vám podaří vše, na co sáhnete. Tři znamení zvěrokruhu mají vyhráno!

Začátkem prosince už mnoho lidí začíná pociťovat první hektické předvánoční období. Je nesmírně důležité zachovat si pozitivní myšlení a procházet světem s otevřenýma očima – pak zaručeně zažijete nějaké to pozitivní překvapení. Na zázraky se mohou těšit především tato tři znamení zvěrokruhu:

1. Kozoroh

Se zemským znamením jde zatím vše podle plánu. A od 9. prosince, kdy se Merkur a Venuše přesunou do znamení Kozoroha, dojde k dalšímu zvláštnímu druhu energetického navýšení a důležitý projekt může být konečně doveden k závěru. Jako zázrakem se Kozorozi setkají s osobou ze své minulosti, kterou může být bývalý partner nebo bývalý šéf. Toto setkání otřese vaším životem v základech a o to důležitější bude, abyste přehodnotili určitou oblast svého života.

 

Babičky podle horoskopu: Jaká jste nebo budete babička?

svetzeny.cz

2. Beran

Zejména na začátku týdne si Berani uvědomují, co vlastně chtějí. Venuše prochází jejich 9. domem expanze – přestávají nahlodávat jejich sebevědomí a jsou připraveni na skok do neznáma. 7. prosinec je ideální čas pro jednání a díky štěstí padne důležité rozhodnutí ve prospěch ohnivého znamení.

3. Panna

Tento týden se pro narozené v Panně otevírají zcela nové cesty! Na začátku týdne ve vás Uran probudí touhu po dobrodružství. Místo přemýšlení a čekání se chopí příležitosti, která se jim naskytne, a nakonec řeknou „ano“. Takto se Panny dostávají ze své komfortní zóny a setkávají se se zajímavými lidmi. Hvězdy jim také dodávají romantické chvíle - někdo projevuje vážný rmilostný zájem. Je na vás, co si z toho vezmete, drahé Panny...

Zdroj článku