Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší rok života? Rok 2022 je nejlepším rokem pro zrozence Panny

Info ikona
Horoskop

Pro jedno znamení zvěrokruhu je rok 2022 rokem "opouštění". Poznává se novým způsobem a může konečně zničit a změnit staré vzorce. Bude to možná nejlepší rok jeho života!

Nový rok je ve startovních blocích a už nyní vyvolává rozruch v mnoha znameních zvěrokruhu. A pak jsou tu děti štěstěny, které těží z energie Saturnu a mohou také využít sílu zbytku planet. Jednou z nich je Panna. Je to znamení zvěrokruhu, které má velkou šanci na nejlepší rok svého života!

Panna má před sebou úžasný rok 2022

Nový rok může být pro zemské znamení Panna nejlepším rokem vašeho života! Je pod heslem 'nechat jít', což Panna obvykle nemá moc snadné a hlavně – to neumí! Ale v roce 2022 má šanci prolomit hluboce zakořeněný hněv a staré zvyky. Má to jeden háček – musí na to být připravena!

Štěstí přeje připraveným

Když je k sobě upřímná, Panna miluje pořádnou dávku stresu a nabitý program. Je dobře organizovaná a dokáže báječně pracovat pod tlakem. Z dlouhodobého hlediska je ale takový způsob života zdraví škodlivý. Výsledkem může být vyhoření a frustrace. Rok 2022 nabízí Panně příležitost prolomit tento vzorec: Jupiter i Neptun ve znamení Ryby budou mít vliv na Pannu. Měla by využít sílu těchto planet a změnit některé věci ve svém životě. Tuto jedinečnou příležitost Panna nedostává každý rok, což znamená, že rok 2022 by pro ni mohl být velmi výjimečný.