Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie roku 2023: Jeho energie je poklidná, výsledné číslo 7 má však i svou stinnou stránku

Rok 2023 je za dveřmi. Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká? Výsledný součet je číslo 7, které je považováno za šťastné, neplatí to však tak úplně, sedmička má i svou stinnou stránku. Obecně se však dá říct, že nás čeká skvělý rok plný příležitostí.

Energie roku 2023 je poklidná

Do začátku roku 2023 zbývá je pár dní. Je tedy čas na to, abychom se podívali, co nového nám příští rok přinese z hlediska numerologie a čísel. Nejprve je třeba provést číselný součet roku 2023, který nám dá základní informace o tom, jaký rok nás čeká. Jednotlivé číslice dávají dohromady šťastnou sedmičku (2 + 0 + 2 + 3 = 7). Číslo 7 je takto přezdíváno asi z důvodu, že jeho energie je velmi poklidná. Nicméně to neznamená, že by bylo ve všech směrech pouze „sluníčkové“, což postupně rozebereme.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop 2023: Jaký bude nový rok pro vaše znamení? Býkům bude přáno, Ryby zbohatnou

Astrologie a horoskopy se zabývají mnoha věcmi. Jednou z nich je například to, jaký bude příští rok. Snad každý člověk si pokládá otázku, jaký bude jeho příští rok. A co se na to podívat z pohledu jednotlivých znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Sedmička nás bude nutit podívat se do svého nitra. Často bereme některé věci jako samozřejmost, vykonáváme věci rutinně. Nyní přijdou pochybnosti. Dělám to správně? Je mé životní směřování správné? Neplním sny někoho jiného? To samozřejmě povede k tomu, že se v roce 2023 bude spousta věcí měnit a vyvíjet, na to je třeba se připravit. Nicméně se nebude jednat o žádné zvraty, ty příští rok nečekejte, sedmička si ráda dává načas. Sedmička souvisí s naukami a transformací, tento rok je tím pravým, ve kterém zhodnotíte vše, co jste se v minulých letech naučili.

Info ikona
girl-g2173a6ef3_1920.jpg

Kariéra, láska a zdraví v roce 2023 dle numerologie

Podívejme se nyní na rok 2023 dle numerologie z pohledu různých sfér života. Co se týče lásky, je důležité vědět, že sedmička úzce souvisí s naší minulostí. Nebude tedy překvapivé, když v roce 2023 bude přibývat staronových párů, řada lidí se dá dohromady se svými expartnery. V roce 2023 se spíše lidé budou soustředit na sebe a své kariérní cíle a zájmy, milostný život nebude hrát prim.

Pracovně to bude skutečně zajímavý rok, na obzoru jsou nové významné projekty i možnost kreativně se vyjádřit. Je to vhodný čas pro začátek podnikání, energie roku 2023 je příznivá. Stejně tak je to vhodná doba pro změnu práce, pokud nejste spokojení, nerezignujte a hledejte dál. V oblasti zdraví platí, že je třeba mít trpělivost, pamatujte, že sedmičce všechno dlouho trvá, ale nakonec se dílo podaří. Je to vhodný rok pro pozvolnou změnu vedoucí ke zdravějšímu životnímu stylu. V roce 2023 se šetřete, pokud se budete přetěžovat, mohlo by to mít v budoucnu důsledky.

Mohlo by se vám líbit

Poselství andělů pro rok 2023: Drží nad vámi ochrannou ruku, odhoďte strach. Vzkazy, které chtějí, abychom věděli

Rok 2023 v sobě ukrývá krásné andělské poselství. Co nám tentokrát andělé strážní vzkazují? Je to pozitivní zpráva, která nám dodá sebedůvěru. Odhoďte strach, andělé jsou tady s námi a drží nad námi ochrannou ruku. Co dalšího chtějí, abychom věděli?
svetzeny.cz

Výsledné číslo 7 má však i svou stinnou stránku

Jak již bylo zmíněno, sedmička není jen pozitivní číslo, jak se mnozí mylně domnívají. Jistě si vybavíte například sedm smrtelných hříchů či znamení biblické apokalypsy (sedm prorockých pečetí, sedm kostelů, sedm andělů). Čínská numerologie jej nepovažuje za šťastné, dle nich má neutrální význam. Spojují se jej tam s hněvem, smutkem a duchy. Číslo 7 v sobě dle numerologie může ukrývat necitlivost. To by se v příštím roce mohlo projevit na chování lidí, sedmička souvisí také s odtažitostí, melancholickou náladou, kritičností či ztrátou zájmu.

Rada závěrem

V roce 2023 se držte několika pravidel. Přestaňte dělat to, co chtějí druzí, následujte své srdce a plňte si sny. Není to dobrý čas na razantní změny a nepromyšlené kroky, taková nerozvážná rozhodnutí by se vám mohla vymstít. Důvěřujte svojí intuici, sedmička je mystické číslo, které vás navede na správnou životní cestu a pomůže vám správně se rozhodnout.

Zdroj článku