Přejít k hlavnímu obsahu

Příběh o strašidelném domě: Zábavný test osobnosti, který prozradí stinnou stránku vaší minulosti

Info ikona
Dům

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak vyzkoušejte náš zábavný osobnostní test založený na příběhu o strašidelném domě. Stačí si přečíst vyprávění a popravdě odpovědět na 6 otázek. Jste připraveni vydat se na cestu do hlubin vašeho podvědomí?

Jak test provést?

Test je založen na příběhu, v němž se zhostíte úlohy hlavní postavy. Během vyprávění vám bude položeno celkem 6 otázek, na které odpovíte. Příběh je fiktivní, odehrává se v imaginárním světě, proto se příliš nezabývejte tím, jak by to bylo doopravdy. Zapojte svou představivost. Je jedno, jestli vám odpověď ihned probleskne hlavou, a vy ji zapíšete, nebo zda si dáte čas na rozmyšlenou. To je jen na vás. Pamatujte, že žádná odpověď není „správná“ ani „špatná“, odpovídejte po pravdě, aby byly výsledky relevantní. Své odpovědi si zapište, ať je nelovíte z paměti, až budete číst výklad testu.

Tarotová předpověď na měsíc říjen: Karty předpovídají hádky s partnerem i podlomené duševní zdraví

svetzeny.cz

Příběh o strašidelném domě

Jste na cestě za dobrodružstvím. Už jste pryč od domova dlouhé dny, přichází zima. Jednoho ledově chladného večera se ocitnete ve svízelné situaci. Sešli jste z cesty do pustiny a dlouho už jste nepotkali žádné lidi. Nutně potřebujete najít úkryt, kde byste se ukryli před mrazem. Pokračujete v cestě, když se před vámi zjeví starý opuštěný polorozpadlý dům. Za normálních okolností byste jej obešli obloukem, ale už se stmívá a vy nemáte na výběr. Tento dům bude pro tuto noc vaším útočištěm. Vstoupíte dovnitř. Dům je velmi starý, ale ještě můžete pozorovat známky toho, že tu před časem někdo pobýval. Otevřete vstupní dveře a začnete s prohlídkou objektu. Zaujme vás temné schodiště vedoucí do sklepa. Rozhodnete se, že po něm sejdete dolů a zjistíte, co se ve sklepě nachází. Otázka číslo 1: Kolik schodů jste museli sejít, abyste se dostali dolů do sklepa?

Info ikona
Unsplash

Když sejdete dolů do sklepa, obklopí vás tma, skoro nic nevidíte. Nevidíte však žádné předměty ani zásoby. Pomyslíte si, že sem asi lidská noha dlouhé roky nevkročila. Najednou si však všimnete tmavé postavy, která stojí v rohu místnosti. Slyšíte, jak si něco mumlá, ale nejste schopni rozklíčovat, co říká.

Otázka číslo 2: Má tato osoba bolesti?

Otázka číslo 3: Je tato osoba skutečně člověk, nebo snad duch?

Otázka číslo 4: Připouštíte si, že můžete mít halucinace, celé se vám to jen zdá?

Otázka číslo 5: Půjdete za osobou ve sklepě, nebo utečete?

Najednou uslyšíte, jak někdo volá vaše jméno. Ohlédnete se, a spatříte osobu, která stojí na schodišti. Ten hlas je vám povědomý, určitě víte, o koho jde.

Otázka číslo 6: Kdo je osoba na schodišti?

Starověká indická tajemství pro nádherné vlasy, kterými se ženy již po staletí řídí

svetzeny.cz

Info ikona
Temnota

Výklad testu

Otázka číslo 1

Zde jste byli dotázáni na počet schodů. Schody symbolizují události, které vás v minulosti zranily. Čím více schodů jste uvedli, tím problematičtější vaše minulost je. Běžně lidé uvádějí 7 až 15 schodů, pokud jste uvedli výrazně více, prošli jste si v minulosti mnoha těžkými zkouškami.

Otázka číslo 2

Zde jsme se vás ptali, zda má osoba bolesti. Pokud jste odpověděli „ano“, znamená to, že jste empatický člověk. Pokud jste odpověděli „ne“, značí to, že jste v minulosti byli svědky velmi nepříjemné situace.

Otázka číslo 3

Pokud jste uvedli, že daná osoba není člověk, ale duch, znamená to, že jste zažili paranormální jev minimálně jednou v životě.

Otázka číslo 4

Pokud jste odpověděli, že se vám vše možná jen zdá, pak to značí, že je zde možnost, že si nesete trauma z dětství (například zneužívání).

Otázka číslo 5

Pokud jste se rozhodli za danou osobou jít, pak to znamená, že jste v minulosti překonali již řadu překážek a ničeho se nebojíte. Pokud jste se rozhodli utéct v imaginárním příběhu, je téměř jisté, že i v reálném životě namísto řešení situace volíte útěk.

Otázka číslo 6

Kdo byl ten člověk na schodišti volající vaše jméno? Tato osoba vám v minulosti pomohla dostat se z obtíží, máme pravdu?

Zdroj: Youtube