Přejít k hlavnímu obsahu

Zimní slunovrat: Nastane v magické datum, jenž kombinuje andělské i mistrovské číslo. Nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Info ikona
Slunovrat

Zimní slunovrat nastane v magické datum 21. 12. 2022. Jeho energie nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Tentokrát je tento astronomický jev důležitý i z hlediska numerologie, v datu slunovratu totiž figuruje andělské číslo 21 a mistrovské číslo 22.

Blíží se zimní slunovrat

Zimní slunovrat nastane v magické datum 21. 12. 2022. Tento jev je podstatný nejen z hlediska astronomie, ale i astrologie. Shoduje se totiž časově se začátkem období Slunce v Kozorohu. Toto znamení je ovládáno mocnou planetou Saturn, která se zaměřuje na naše touhy, ambice, dravost, cíle, disciplinovanost a organizaci. V době zimního slunovratu budeme bilancovat, ohlédneme se za rokem 2022, zároveň se však budeme již také dívat dopředu a chystat se na nadcházející rok 2023. S tím souvisí plánovaní, čas slunovratu je vhodné využít ke stanovení předsevzetí a cílů. Nebude se však jednat o žádné snění, při přemýšlení o našich ambicích budeme nahlížet na věci realisticky. Ideální je využít příznivé hvězdné konstelace, a začít na sobě ihned pracovat. Už dlouho nebyla tak vhodná příležitost pro nastartování seberozvoje. Pamatujte, že úspěch vyžaduje píli, zadarmo to nebude. Tvrdá dřina se vám však v období Kozoroha vyplatí.

Kartářka radí, jak mít bohatý nový rok 2023: Vše se dá do pohybu, přichází více možností, ale také nutnost nechat některé věci odejít

svetzeny.cz

Nejvíce ovlivní Berany, Raky, Váhy a Kozorohy

Co se týče astrologického vlivu na jednotlivá znamení zvěrokruhu, jednoznačně vliv zimního slunovratu nejvíce pocítí Berani, Raci, Váhy a Kozorozi. První jmenovaní, Berani, budou mít vůbec ze všech největší touhu kariérně uspět. Energie zimního slunovratu se totiž bude pohybovat v jejich 10. domě, který souvisí s kariérou a pověstí. Je důležité, aby nárůst produktivity využili naplno.

To pro Raky bude důležitá úplně jiná sféra života, a to vztahy. Rakům je nastavení mysli Kozoroha naprosto cizí. Raci jsou lidé, kteří se nechávají řídit emocemi a rozhodují se srdcem, kdežto Kozorozi jsou pragmatičtí a uvažují racionálně. Raci budou do tohoto způsobu myšlení vtaženi, což je učiní rozvážnějšími. S partnerem budou probírat budoucnost – na rovinu, bez emocí.

Info ikona
joulu-g29ec8c965_1920.jpg

Dalším znamením, které pocítí silný vliv zimního slunovratu, budou Váhy. Konkrétně bude zasažen jejich čtvrtý dům, který je spojen s domovem a rodinou. Budou mít v tuto dobu určitou zodpovědnost za své blízké. Někteří se budou soustředit i na zlepšení vztahů v rodině a její stmelování.

Ve výčtu nesmí chybět ani Kozoroh, jehož období o zimním slunovratu začíná. Prim bude hrát jeho první dům identity a ega. Pro Kozorohy je tu nová šance kompletně změnit svůj život. Je to vhodný čas na stanovení nových cílů. Věřte, že dokážete mnohé, když na tom budete tvrdě pracovat.

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

svetzeny.cz

Nastane v magické datum, jenž kombinuje andělské i mistrovské číslo

Zimní slunovrat nastává letos 21. 12. 2022. Toto datum je neuvěřitelně silné – obsahuje dvě mocná andělská čísla nesoucí vzkaz. Číslo 21 signalizuje blížící se změny, kterých se ovšem nemusíme bát, jelikož se jedná o ochranné andělské číslo, které nás zároveň ubezpečuje, že vše bude v pořádku. Také číslo 21 značí příležitosti, buďte tedy v čase slunovratu otevření novým možnostem. Datum zimního slunovratu obsahuje také mistrovské číslo 22. To bývá spojováno s budováním, tvořením, mocí, talentem a neuvěřitelnou silou. Někteří numerologové mají za to, že je dokonce ze všech čísel nejvlivnější. Pokud se objeví v datu, značí buď velmi pozitivní událost spojenou s růstem, nebo naopak velmi hluboký propad. Jelikož je ale v datu spojeno tentokrát s andělským číslem 21, není se čeho obávat a pravděpodobně se dozvíme určitou pozitivní zprávu.

Zdroj článku