Přejít k hlavnímu obsahu

Kartářka radí, jak mít bohatý nový rok 2023: Vše se dá do pohybu, přichází více možností, ale také nutnost nechat některé věci odejít

Info ikona
Tarot předpověď na rok 2023

Vstupujeme do krásného roku 2023, který by měl být velmi odlišný od klidného a na rodinu zaměřeného roku minulého. Poslední den roku 2022 se nalaďte na vývoj a přestaňte se spěchem. Kdo něco nestihl, tak se to již nesnažte dohnat. Dramatické situace se naučte změnit na klidné, své schopnosti více využívejte ve svém životě, a pokud vám něco leží dlouho ve skříni, věnujte tomu svoji pozornost, nebo to někomu darujte. O tom je přesně tento rok. Vše se dá do pohybu, začnou se nabízet možnosti a více řešení.

Horoskop: 4 znamení zvěrokruhu mají srdce ze zlata. Zapomeňte na Střelce nebo Býky, tomuto žebříčku vévodí vodní znamení

svetzeny.cz

Buďte oporou pro svoji rodinu a myslete především na své fyzické zdraví

Bude na nás kladen velký důraz nechat některé věci odejít a nepokračovat v ničem, co se nevyvíjí dle vašich představ, či vás přímo zatěžuje. Nyní se nespoléhejte na oporu rodiny, ale buďte tou oporou vy. Přestaňte jenom obdivovat díla kolem sebe, ale vytvořte i něco vy sami. Nyní se ukáže, co umíte, a co neumíte, je třeba rozvíjet, nebo vyžadovat změnu. Stanou se neuvěřitelné věci a vy můžete dokázat neskutečné činy. Jen se připravte, že nic nemusí být stejné a otevřete se změnám a vývoji. Někdy máte pocit, že když se kolem vás dějí změny, přicházíte o něco, co se stalo rituálem vašich životů, a odmítáte přijímat změny. Ale buďte si jistí, že vaše podstata přijde, ačkoliv možná v jiné podobě, i když o něco přijdete, na čem vám hodně záleží. Pak budete opět naplněni a spokojeni. V roce 2023 využijete nadání v léčitelství, duchovní, emocionální i fyzické rovině. Je to rok mnoha možností a cest. Bude záležet jenom na vás, zda se naučíte orientovat a vybrat si to správné pro vaše životní putování. Fyzické zdraví si bude klást prvenství před duševním, takže než nad něčím začnete dlouze bádat, jděte si raději třeba zaběhat a odpověď přijde hned. Psychicky se nevyčerpávejte, v tomto roce na to není prostor, opatrujte se a aktivujte své fyzické zdraví, které vám bude udržovat v rovnováze psychické zdraví.

Info ikona
Tarot 2 pentakly

Leden

Lednem vás bude provázet Dvojka pentaklů. Jste v nerovnováze a zaměřujete se jen jedním směrem, zkuste se zamyslet nad vaší akcí, jakou má reakci, abyste mohli hledat nápravu. Pokud se vám množí složenky a nemáte na ně dostatečný příjem, samo se to nezmění. Pokud máte více povinností, než jste schopni stíhat, více času na ně nedostanete a to je poselství této karty.

Únor

Únor by měl být měsíc s překvapením s kartou Dvojka holí. Všimněte si, jak vás dvojky uvádějí do tohoto roku, abyste nezapomínali, že máte možnost volby. Měli byste si to připomínat a předveďte, co umíte. Je to váš život, v kterém máte hlavní roli.

Březen

Březen začíná s kartou Eso mečů, což je karta paranormálních schopností, vzduchu a kontrolované volnosti. Nadechněte se, vzduch je čistý a zajděte si na dlouhou procházku, abyste si odpočinuli od všech vlivů a nasáli atmosféru přírody bez konzumu a mohli se nechat unášet volností, kterou máte kolem sebe.

Duben

Dubnem vás provede Velekněžka, která vás učí zůstat na místě a vstřebávat informace. Než začnete jednat, vše řádně prozkoumejte, nejdříve myslete, potom se pusťte do akce. Kdo má rád tajemno a skryté záhady, pusťte se do jejich studia, Velekněžka vám ráda otevře oči.

Indický horoskop na rok 2023: Karkata prožil spoustu těžkostí, ale těžké období konečně překoná. Jaké znamení jste vy a co vás čeká?

svetzeny.cz

Info ikona
7 holí

Květen

Květen a karta 7 holí vás zavede do situace, ke které musíte zaujmout postoj a začít se bránit nebo někoho chránit. Překážku máte na cestě a je potřeba zabojovat a není čas ji přehlížet.

Červen

Červen s kartou Slunce signalizuje návrat plného sluníčka a radost dětí, které mají chuť objevovat svět. Vyrazte ven a začněte plánovat dovolenou, budou vám přicházet skvělé nápady.

Červenec

Červenec a karta 5 mečů vám posílá do života manipulativní chování, kde boj je předem prohraný. Je třeba odložit situaci a počkat si na příhodnější období, kdy se objeví nové skutečnosti.

Srpen

Srpen s kartou Smrt vám připomíná, ať vyhodíte kostlivce ze skříně a nepotřebné záležitosti ukončíte. Kdy byste měli mít na to tolik síly, než právě v srpnu? Otevřete zavřené dveře a přivítejte vstup novým začátkům. Odhoďte pochybnosti a začněte žít, na umírání je času dost.

Stárnutí dle horoskopu: Ryby za svůj společenský život zaplatí svou daň, Štíři naopak nestárnou

svetzeny.cz

Info ikona
Tarot 6pentaklu

Září

Září a karta 6 pentaklů je přivítání prvních chladných dní, kdy můžete začít pomáhat slabším a bezbranným. Je čas dárků a obdarování, přijímání i dávání bez očekávání návratnosti.

Říjen

Říjen je spojen s Pážetem pohárů, kdy mladistvá energie přebírá svoje prvenství. Kdo bude plný energie, měl by ji využít na vše, co ho baví a těší. Kdo se cítí unavený, měl by odpočívat a pít hodně vody.

Listopad

Listopad a krásná karta 4 hole vás zve na společenské akce nebo k využití hezkého počasí k aktivitám. Je to karta pevných vztahů a využití společného času s partnerem. Užívejte si domácí pohody a nezapomeňte na setkání s přáteli.

Prosinec

Prosinec a karta 6 mečů je výzvou udělat odvážný krok a nechat za sebou starý břeh. Chcete jet na dovolenou? Tak jeďte. Nechte se unášet svými pocity a zůstávejte v klidu za každých okolností, nebo můžete své starosti svěřit moudřejším.

Zdroj článku