Přejít k hlavnímu obsahu

15 super dárků, které potěší každou ženu

15 super dárků, které potěší každou ženu

Vánoce se blíží. Podívejte se na naše tipy. Jsou stylové, moc nestojí a rozhodně s nimi potěšíte ženy všech věkových kategorií.

Galerie: 15 super dárků, které potěší každou ženu

Dárky musí být nejen originální, ale také ruku v ruce s posledními trendy. V našem inspirativním mixu proto najdete vše od kosmetiky do dekorace do domácnosti, co mám přišlo ojedinělé a nevšední. 

Kosmetika

Z kosmetických trendů jsme vybrali absolutní hit - rtěnku s živým květem. Že nesedne odstín se bát nemusíte, rtěnka se zabarvuje do jemného růžového tónu přesně podle pH obdarované. 

Potěšíte ale i paletou stínů, kde se ukrývá mix super barev na zimu i jaro pro vytvoření nespočetného množství kombinací. Stíny jsou navrženy tak, aby k sobě ladily. Najdete tu matné přechodové barvy i výrazné barvy obohacené o shimmery. 

Móda

Z módních trendů nás zaujal pásek od Tommy Hilfiger, který nyní pořídíte skutečně za třetinu ceny. Krásně rozbije stereotyp černého outfitu. Pozornost jsme zaměřili i na módní doplňky. Na cenový bestseller podle nás aspiruje shopper od House. 

Domácnost

No a pokud si obdarovaná příliš nepotrpí na kosmetiku a módu, rozhodně neuděláte chybu hřejivou dekou, která plní i dekorační funkci – stačí ji nedbale složenou nechat přehozenou přes křeslo nebo přes postel. A v každém případě se vyplatí využít i 40% slevy na předplatné Světa ženy!